Bajkowa przestrzeń dla dziecka bez wysokich kosztów? Sięgnij po kolorowe uchwyty i gałki do mebli!

Dobrze dobrany detal znaczy czasami więcej niż kolorowe tapety pełne superbohaterów i księżniczek czy piękne meble. Mali, zawsze ciekawi świata odkrywcy z pewnością zwrócą na niego uwagę. Oryginalne uchwyty i gałki wpiszą się w bajkowy świat dziecka, wprawiając je w zachwyt, rodzice z kolei z pewnością docenią ich praktyczną stronę i bezpieczne wykonanie.

Za ciekawymi akcesoriami kryje się również magiczna moc – pozwalają nam odkryć na nowo przedmioty, które odstawiliśmy już do kąta. Dziś szukamy zaczarowanych sposobów na danie drugiego życia komodom i szufladom.

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Każdemu rodzicowi zależy by pokój jego dziecka był na swój sposób wyjątkowy i oryginalnie zaaranżowany. Trzeba jednak pamiętać, że przestrzeń, w której dziecko spędzi dużą część swojego życia, ucząc się każdego dnia nowych rzeczy, musi być przede wszystkim funkcjonalna. Ciekawość świata cechuje każdego malucha, szczególnie w pierwszych latach jego życia. Nie będzie zapewne przestrzegać wtedy zasad związanych z bezpiecznym użytkowaniem sprzętów, trzeba więc postawić na solidnie rozwiązania. W pierwszej kolejności musimy więc zadbać o jakość materiału, z którego wykonane są wszelkie otaczające go sprzęty, w tym także uchwyty i gałki. Metalowe, ceramiczne czy drewniane warianty powinniśmy odstawić na bok – świetnie zastąpią je te wykonane z gumy. To alternatywa, która zapewnia wysoką wytrzymałość i jest bezpieczna w eksploatacji.

To, co księżniczki lubią najbardziej

Wchodząc do dziewczęcego pokoju, często trafiamy do królestwa pełnego pastelowych barw, tworzących harmonijną atmosferę. Białe szafki i komody są więc w tym wypadku bardzo trafionym i uniwersalnym rozwiązaniem. Dziewczęcego charakteru nadadzą im dodatkowo niebanalne uchwyty dopasowane do wieku oraz zainteresowań pociechy. Dzięki temu mebel bez problemu dostosuje się do zmieniających się dynamicznie trendów i wymagań małej użytkowniczki, dzięki czemu będzie mógł służyć przez długie lata. Początkowo wymarzonemu pokojowi towarzyszyć mogą uchwyty w kształcie jednorożców lub obłoków. Z czasem bajkowe figurki zostaną zastąpione przez gwiazdki i korony lub serduszka i flamingi. Dzięki temu pokój będzie rozwijał się razem z pociechą!

Konstruktor czy przyszły piłkarz?

Pokój chłopca to z kolei nie miejsce dla słodkich akcentów. Na ścianach spotkać można kreskówkowych bohaterów i piłkarskich idoli, a dni są wypełnione poszukiwaniem zaginionych skarbów i konstruowaniem coraz to nowych maszyn. Aranżacje najczęściej bazują na odcieniach zieleni, szarości, błękitu czy nawet czerwieni. Wystrój idealnie dopełnią w tym przypadku tonalnie dopasowane uchwyty w kształcie klocków z nowej oferty uchwytów KID od GTV. To rozwiązanie, które przyciągnie uwagę każdego małego inżyniera, dla którego kreatywna zabawa i ciągłe konstruowanie nowych budowli to codzienność. GTV ma również świetną propozycję dopasowaną do małych fanów starć na piłkarskiej murawie –  gałki w kształcie piłki. Dzięki temu wystrój w pełni odda wszystko to, co aktualnie fascynuje małego lokatora.

Odświeżenie wnętrza bez wysokich kosztów

Oryginalne uchwyty do mebli dziecięcych są więc świetnym sposobem na ciekawą dekorację pokoju, ale dzięki nim będziemy również mogli bez problemu odświeżać wnętrze pomieszczenia bez wysokich kosztów. Komody, szafki i biurka, które zostałyby przeniesione do piwnicy, mogą zyskać drugie życie. Kolorowe uchwyty i gałki odzwierciedlą zmieniające się nieustannie oczekiwania i zainteresowania naszych pociech.

O firmie:

GTV jest międzynarodowym dystrybutorem akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, obecna na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce i Azji. Produkty z logo GTV można znaleźć w milionach domów i biur. Szeroki asortyment oferowany przez GTV sprawia, że jest to jedna z najlepszych marek w projektowaniu wnętrz. Jedną z największych wartości firmy są ludzie, którzy są najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach. Profesjonalna obsługa i przejrzyste procedury pozwalają firmie wypracować najlepsze rozwiązania.