Beckers: kuchnia na noworoczne spotkania

Za oknem panuje chłodna aura i szaro-bura kolorystyka – warto więc wykreować w swoim domu prawdziwie gorące królestwo. I choć zmiany aranżacyjne większości z nas kojarzą się przede wszystkim z metamorfozą salonu czy sypialni, to zimową zabawę kolorami doskonale jest zacząć od kuchni. W końcu karnawał to idealny czas na kulinarne szaleństwo i wspólne biesiadowanie przy stole.

Kiedy z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni, dobrym pomysłem jest wprowadzenie do domowego wystroju słonecznych tonów. Nadadzą one wnętrzu przytulność, a domownikom zapewnią dobre samopoczucie i zastrzyk energii. Odcienie takie jak Yellow Grapefuit z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom to idealny wybór do kuchni jeszcze z jednego powodu – żółta barwa pobudza apetyt. Z tym większym smakiem w Nowym Roku można więc zasiąść z bliskimi do stołu.

Miłośnikom prostoty z pewnością przypadnie do gustu odcień Simple. Ten uniwersalny, delikatny błękit, kojarzący się z letnim bezchmurnym niebem, optycznie rozjaśni pomieszczenie i sprawi, że będzie ono wyglądało bardziej przestronnie. W takim otoczeniu przyjemniej będzie spotkać się z przyjaciółmi, by snuć plany o wakacjach na gorącej, rajskiej plaży.

Odważną, ale też bardzo modną propozycją kolorystyczną jest Secret Garden z palety Beckers Designer Collection. Ta pięknie nasycona zieleń wyjątkowo dobrze będzie komponować się z drewnianymi elementami podkreślając ich naturalny urok. Głęboki odcień doda całej aranżacji niewymuszonej elegancji, przywodząc na myśl kolację w wytwornej restauracji.

Więcej inspirujących pomysłów na pomalowanie kuchni można znaleźć na stronie  https://beckers.pl/inspiracje/inspiracje-do-kuchni-i-jadalni.

***
Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem http://www.beckers.pl