Blokada szuflady tackowej od Blum

Szuflady tackowe wyposażone w prowadnice firmy Blum – MOVENTO i TANDEM z pełnym wysuwem – od teraz można wyposażyć w praktyczną blokadę. Chroni ona przed niechcianym, niekontrolowanym wsunięciem. Dwustronny mechanizm blokujący, można z łatwością zwolnić jedną ręką dzięki relingowi synchronizacji – wystarczy podnieść zaczep z jednej strony.

Dzięki blokadzie możliwe jest korzystanie ze sprzętów AGD bezpośrednio na szufladzie tackowej – bez konieczności ich przenoszenia.

Czasowe zwiększenie powierzchni roboczej, to sposób na komfortowe korzystania z domowej przestrzeni. Tę funkcję idealnie spełniają szuflady tackowe, które w razie potrzeby można szybko wysunąć. Zmniejszająca się powierzchnia mieszkań sprawia, że wykorzystanie tego rozwiązania staje się coraz częstsze.

Szuflada tackowa na prowadnicy TANDEM lub MOVENTO wytrzyma duże obciążenie. Dzięki blokadzie nie wsunie się przypadkowo .

Łatwe przeglądanie dokumentów w biurze, dzięki szufladzie tackowej z blokadą. Dzięki niej, nie trzeba przenosić ciężkich folderów w inne miejsce.

Bezpiecznie i komfortowo

Firma Blum dodała do swojej oferty łatwą w użyciu i montażu blokadę do szuflad tackowych. Jest ona przeznaczona do standardowych prowadnic – MOVENTO i TANDEM z pełnym wysuwem. Gwarantuje utrzymanie szuflady w stabilnej pozycji, bez ryzyka przypadkowego wsunięcia. Dzięki temu można korzystać ze sprzętów AGD bezpośrednio na półce. Dwustronny mechanizm blokujący, można z łatwością zwolnić jedną ręką dzięki relingowi synchronizacji.

Szuflada tackowa z blokadą, na prowadnicy MOVENTO, w połączeniu z podnośnikiem AVENTOS HL sprawdzi się jako barek.

Wszechstronne zastosowanie

Wysuwane szuflady tackowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zwiększają powierzchnię, na której można odstawić przedmioty, ułatwiają również korzystanie z różnego rodzaju sprzętów. W kuchni wykorzystamy je jako dodatkowy blat do przygotowania posiłków, stałe miejsce dla robota kuchennego lub reszty małego AGD. W łazience posłuży jako miejsce na pranie, gdy pralka i suszarka stoją jedna na drugiej. W salonie ukryje sprzęty audio, a w połączeniu z systemem AVENTOS HL sprawdzi się jako barek. Z kolei w przestrzeni biurowej ułatwi przeglądanie dokumentów, bez konieczności ich przenoszenia w inne miejsce. Wystarczy jeden ruch i szuflada schowa się ponownie w meblu.

Mocowana do dna szuflady jednostka blokująca jest równocześnie szablonem.

Jeszcze większy komfort

Dzięki niewielkiej konstrukcji, blokada nie zabiera miejsca i jest ledwo widoczna. Meble stają się jeszcze bardziej praktyczne i komfortowe nie zaburzając przy tym designu pomieszczenia. Dla jeszcze większej wygody szuflada tackowa może zostać wyposażona w technologie ruchu Blum: BLUMOTION, TIP-ON BLUMOTION i TIP-ON.

Dwustronny mechanizm blokujący, można z łatwością zwolnić jedną ręką dzięki relingowi synchronizacji – wystarczy podnieść zaczep z jednej strony.

Prosty montaż

Jednostka blokady montowana do dna szuflady oraz element mocujący mocowany na prowadnicy, są równocześnie szablonami. Dlatego cały proces montażu jest niezwykle prosty. Rozwiązanie można łączyć z następującymi modelami: TANDEM (560H | 566H | 561H) i MOVENTO (760H | 766H) z pełnym wysuwem.

Więcej informacji o blokadzie szuflady tackowej: LINK