Czerń to nowa biel

Biel od lat stanowi kanon uniwersalnej estetyki. Jednak coraz śmielej do przestrzeni naszych domów wprowadzamy ciemniejsze barwy. W ostatnich latach prawdziwe tryumfy święcą aranżacje wykorzystujące grafit, a nawet czerń. Chociaż stworzenie całej kompozycji przestrzeni przy zastosowaniu ciemnych barw jest przedsięwzięciem wymagającym większej odwagi, to mniejsze akcenty, takie jak zlewozmywaki, czy baterie łazienkowe i kuchenne, utrzymane w czarnej kolorystyce mogą z powodzeniem odmienić wygląd wnętrza, a wręcz dodać mu charakteru.

Laveo Pretto – bateria wannowa ścienna

Laveo Pretto – bateria kuchenna

Laveo – zlewozmywak Madagaskar

Czerń do przestrzeni łazienkowych i kuchennych możemy wprowadzić również za pomocą umywalek i zlewozmywaków. Będą one doskonałym rozwiązaniem do wnętrz stworzonych w stylu loftowym, modernistycznym, czy bazujących na fakturach kamienia lub drewna. Armatura wpływa bowiem na całościowy, wizualny odbiór aranżacji wnętrza. W ofercie marki Laveo dostępnych jest wiele modeli zlewozmywaków granitowych wykonanych w kolorze czarnym m.in. prostokątne MARGARITA, BORNEO, CELIA, JAVA czy MADAGASKAR, okrągła DAFNE, a także mniejsze STELLA czy TRZYNASTKA. Wszystkie w kilku wersjach do wyboru – różniące się pod względem ilości komór czy wielkości ociekacza. Idealnie wkomponują się w przestrzeń, tworząc zarazem modną i elegancką kompozycję.

Czerń jest barwą ponadczasową, która stanowi synonim elegancji. Choć coraz częściej spotkać można aranżacje w stylu „total black”, warto wprowadzić ją pod postacią mniejszych akcentów, które urozmaicą przestrzeń oraz będą doskonale prezentować się w otoczeniu wybranych materiałów wykończeniowych, mebli, szafek oraz blatów. Tym sposobem osiągniemy idealny efekt aranżacyjny, który modny będzie przez długie lata.

Dodatkowe informacje:

Laveo to polska marka produktów wyposażenia wnętrz stworzona z myślą o tych, którzy cenią sprawdzoną jakość i nowoczesny design. Powstała w 2009 roku. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe, okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl