Eleganckie, subtelne i stylowe – nowe uchwyty GTV

Uchwyty w czarnym macie

Elegancka czerń nigdy nie wychodzi z mody – dotyczy to również aranżacji wnętrz, a ściślej – detali takich jak akcesoria meblowe. W ofercie GTV właśnie pojawiły się uchwyty w matowej czerni. Kolekcje popularnych uchwytów, takich jak klasyczne Capri, UZ-G1 i UZ-G2 czy profil krawędziowy Lind, zostały wzbogacone o nowy kolor, który wprowadza nutę elegancji do wnętrz. Czerń jest ponadto uniwersalna i świetnie komponuje się z zarówno jasnymi, jak i ciemnymi frontami mebli. W stylowej, matowej czerni znajdziemy również popularne uchwyty UZ-133, UZ-10, Genua i gałkę UZ-40.


Czas na złote i antyczne akcenty

Nie tylko czerń jest nowością w ofercie GTV, ale również zupełnie nowe kolekcje uchwytów. Zachwycają designem i niebanalną kolorystyką – antycznym srebrem i antycznym mosiądzem, szampanem, stalą szczotkowaną i oczywiście czernią.

Oryginalne uchwyty Retris i Step to doskonałe dopełnienie wnętrza w stylu retro i vintage, Otto sprawdzi się na każdym froncie, jest nowoczesny i uniwersalny, a oryginalna muszelka Ever o kanciastym kształcie wpasuje się w klasyczne, stonowane wnętrza.


Jeśli szukacie modnego designu do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, idealnym rozwiązaniem będzie uroczy uchwyt Flow oraz Venice w parze z gałką. Różnorodność kolorystyczna pozwala na ciekawe aranżacje meblowe – wśród nowości od GTV każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie trzeba wiele, aby nasza przestrzeń zyskała nowoczesny akcent, który podkreśli nasz indywidualny gust. Wnętrza potrafią naprawdę zyskać urok, jeśli postawimy na detale takie jak uchwyty i gałki do mebli. Niewielkim kosztem możemy zamienić zwykły mebel w oryginalny i niepowtarzalny element przestrzeni lub go subtelnie udekorować.