Garderoba uszyta na miarę

Garderoba to coś więcej niż tylko miejsce, w którym przechowujemy ubrania. To przestrzeń, w której chcemy czuć się dobrze i bezpiecznie, a jednocześnie która musi być dostosowana do naszych potrzeb: wygodna, funkcjonalna i… piękna. Dlatego w tym wnętrzu zwykłe szafy nie wystarczą. Aby zapewnić sobie komfort i sprawić, by korzystanie z garderoby było przyjemne, potrzeba znacznie więcej…

FOT. REJS

Garderoba, jak ubrania – najwygodniejsza jest wówczas, gdy zostanie stworzona z myślą o konkretnych osobach. Kluczem do funkcjonalności tego wnętrza jest więc odpowiedni projekt wyposażenia uwzględniający przyzwyczajenia i styl życia domowników. Mowa tu nie tylko o szafkach i półkach. W garderobie niezwykle istotną rolę pełnią również elementy mniejsze jak akcesoria meblowe. To one pozwalają na pełną indywidualizację aranżacji.

]

FOT. REJS

Jakie rozwiązania mamy do wyboru, jeśli chodzi o garderobę? Jest ich całkiem sporo.

Szuflady w garderobie

Tworząc projekt zabudowy garderoby warto zwrócić uwagę na szuflady i wysuwane kosze. Dzięki dostępności modeli w różnych wysokościach, możemy je dopasować do specyfiki rzeczy, które zamierzamy w nich przechowywać. W wykonanych z drutu, głębokich koszach Simpla marki REJS (dostępne w kolorze białym i srebrnym) przechowywać możemy koce, pledy i pościel. Ażurowa budowa koszy zapewni tekstyliom odpowiednią cyrkulację powietrza.

FOT. REJS

W szufladach z systemu Slim Box REJS (dostępne w wielu wymiarach, w bieli, graficie i czerni), przechowywać możemy zaś ubrania, a także bieliznę i dodatki – krawaty, biżuterię czy kosmetyki. Te drobne rzeczy warto od razu uporządkować. W tym celu można skorzystać z nowych, bardzo eleganckich wkładów dedykowanych szufladom Slim Box.

– Obite białą lub czarną ekoskórą i wyłożone miękkim aksamitem gustowne wkłady to nie tylko użyteczny dodatek, ale prawdziwa ozdoba garderobianej zabudowy. Dzięki nim nie tylko pozbędziemy się bałaganu, ale też pięknie wyeksponujemy ulubione krawaty czy biżuterię. Wkłady dostępne są w różnych konfiguracjach i wielu wymiarach, co umożliwia wybór takiego rozwiązania, jakie najbardziej nam odpowiada. – wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu firmy REJS.

Wieszaki i uchwyty

Innym ukłonem w stronę estetyki i funkcjonalności garderoby są wieszaki w wielu wariantach. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na pantografy, czyli drążki na specjalnych podnośnikach, które można bez wysiłku obniżyć, tak by ułatwić sobie dostęp do powieszonych na nich rzeczy. Pantografy REJS dostępne są w 3 szerokościach (do szaf o szer. 450-600, 600-830 i 830-1100mm) i w trzech kolorach: bieli, chromie i czerni, więc bez trudu dopasować je można do charakteru aranżacji.

FOT. REJS

Co istotne, wszystkie akcesoria REJS pracują na wytrzymałych prowadnicach, które gwarantują lekki i płynny ruch, a przez to zapewniają komfort użytkowania. Pełny wysuw koszy i szuflad pozwoli na łatwiejszy dostęp do przechowywanych rzeczy i pozwoli zaoszczędzić czas. Wszystko po to, by domowa przestrzeń była jeszcze bardziej przyjazna i gustowna.

www.rejs.eu

www.e-rejs.eu