Gremium Zarządu Schattdecor AG powiększa się

Rada Nadzorcza Schattdecor AG powołuje od września 2019 dwie osoby do Gremium Zarządu: Claudię Küchen, która zatrudniona jest w grupie firm Schattdecor od roku 1999 i odpowiada za obszar designu, marketingu oraz komunikacji oraz Franka Schumachera, który do 2018 roku pełnił funkcję rzecznika Zarządu (CEO) w grupie Interprint i jest doświadczonym znawcą naszej branży.

 

Prezes Zarządu Roland Auer: „Claudia Küchen, rozwijając przez ostatnie dwadzieścia lat w naszej grupie przedsiębiorstw swoją karierę projektantki i osoby odpowiedzialnej za dział kreatywny i komunikację, ukształtowała obszar designu i marketingu oraz wizerunek Schattdecor. Frank Schumacher wniesie do naszej firmy, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, kompetencję i dogłębną znajomość branży. Obie te osoby wzbogacą Zarząd zarówno w zakresie fachowym jak i osobowościowym”.

Frank Schumacher będzie odpowiedzialny za obszar sprzedaży oraz strategicznych zakupów i zapewne przyczyni się, dzięki swojemu doświadczeniu, do rozwoju firmy. Claudia Küchen będzie kierowała nowym resortem w Zarządzie obejmującym design, marketing, komunikację i rozwój dekorów. Od września 2019 Zarząd Schattdecor AG będzie składał się z sześciu osób.

www.schattdecor.pl