GTV na targach Interzum

Kluczowe wydarzenie branży meblarskiej – Międzynarodowe Targi Interzum w Kolonii już niebawem. GTV będzie gościć na wydarzeniu już po raz trzeci. Podczas tegorocznej edycji będziemy prezentowali nowości, między innymi: garderoby ELITE i SMART, profile GLAX i nowe modele zawiasów.

Targi odbędą się w dniach 21-24 maja w niemieckiej Kolonii. W każdej edycji wydarzenia biorą udział tysiące osób szukających inspiracji oraz nowych rozwiązań w branży meblarskiej. Na powierzchni ponad 187 tys. metrów kwadratowych spotka się ponad 1700 wystawców z 60 krajów. Szacuje się, że liczba gości może sięgnąć niemal 70 tys. Wśród odwiedzających 78 proc. to osoby spoza Niemiec, z ponad 150 krajów.

GTV, jeden z liderów w branży akcesoriów meblowych i oświetlenia, ponownie pojawi się na targach. – Targi Interzum to wydarzenie, na którym nie może nas zabraknąć. W tym roku spotykamy się na 200-metrowym stoisku. Przy jego budowie inspirowaliśmy się nowoczesną, swobodną przestrzenią miejską, pełną zieleni i stref wypoczynku. To będzie miejsce sprzyjające rozmowom i wymianie doświadczeń i właśnie tam chcemy Was zaprosić – mówi Michał Garwacki, Marketing Manager GTV.

Wśród nowości, jakie zaprezentuje GTV, znajdziemy między innymi garderoby SMART oraz ELITE, zawiasy Solid Plus, uchwyty Flavio. – Pokażemy również bestsellery, czyli profile Glax, prowadnice Versalite czy szuflady – Modern Box i Axis – Michał Garwacki z firmy GTV. – Liczymy na wysoką frekwencję i okazje do zawarcia nowych znajomości. Takie wydarzenie, to źródło mnóstwa inspiracji i kontaktów – dodaje.

Firmę GTV będzie można odnaleźć na stoisku numer D21/C20. Początek targów już 21 maja.

http://newsletter.gtv.com.pl/landing/interzum

______________________________________________________________
O firmie:

GTV jest międzynarodowym dystrybutorem akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, obecna na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce i Azji. Produkty z logo GTV można znaleźć w milionach domów i biur. Szeroki asortyment oferowany przez GTV sprawia, że jest to jedna z najlepszych marek w projektowaniu wnętrz. Jedną z największych wartości firmy są ludzie, którzy są najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach. Profesjonalna obsługa i przejrzyste procedury pozwalają firmie wypracować najlepsze rozwiązania.