GTV podsumowuje największe wydarzenie branży meblarskiej w Polsce

6 października zakończyły się targi wnętrz Warsaw Home, największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez cztery dni, w centrum wystawienniczym Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie, firma GTV – lider kategorii akcesoriów meblowych i oświetlenia w Polsce – prezentowała zwiedzającym ponad 300 najciekawszych i najnowszych rozwiązań ze swojej oferty. Największym zainteresowaniem cieszyły się profile LED GLAX, akcesoria do garderoby z linii SMART i ELITE, a także AXIS PRO – nowa jakość w systemach szuflad.


Targi Warsaw Home przyciągają każdego roku setki wystawców i dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu, którzy chcą zapoznać się z rynkowymi nowościami. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 800 wystawców z całego świata, którzy rozmieścili swoje stanowiska w strefach Selected Design, Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining, a także Interior Design. Stoisko GTV, na którym rozwiązania firmy prezentował gość specjalny, Darek Stolarz, odwiedziło w ciągu czterech dni niemal 1000 osób, w tym wielu gości z zagranicy.

Warsaw Home to jedno z najważniejszych wydarzeń w tej części Europy dla wszystkich osób związanych z branżą wnętrzarską. Każdego roku targi odwiedza kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych klientów, cały czas zwiększa się również odsetek zagranicznych gości. To doskonała okazja na zaprezentowanie produktowych nowości i najciekawszych, inspirujących rozwiązań. W tym roku przygotowaliśmy 80-metrowe stoisko, które sprzyjało wielu ciekawym rozmowom i wymianie doświadczeń – mówi Joanna Repko, kierownik brand marketingu w GTV.


Na stoisku firmy nie zabrakło nowości i bestsellerów: uchwytów Flavio i Vito, kolekcji uchwytów i wieszaków dziecięcych KID, czy wieszaków Madryt, Valencia i Cordoba. Zaprezentowano również najciekawsze rozwiązania, takie jak oryginalny system przesuwny LOFT, który nadaje się idealnie do industrialnych wnętrz, profile GLAX do taśm LED, a także wpuszczane w blat przedłużacze. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się akcesoria do garderoby z linii SMART i ELITE oraz nowoczesne systemy szuflad AXIS PRO.

O GTV:
GTV to międzynarodowy producent akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

Więcej informacji na http://www.gtv.com.pl/pl/.