GTV podsumowuje targi Interzum

24 maja zakończyły się Międzynarodowe Targi Interzum w Kolonii, jedno z najważniejszych wydarzeń w branży meblarskiej. GTV, lider kategorii akcesoriów meblowych i oświetlenia, pojawił się ze swoim stoiskiem już po raz trzeci. Największym zainteresowaniem cieszyły się zaprezentowane przez firmę nowości, czyli aluminiowe profile architektoniczne do zabudowy kartonowo-gipsowej, nowe kolekcje uchwytów i wieszaków czy system szuflad Modern Box Square w modnym kolorze antracytowym.

Targi Interzum każdego roku przyciągają tysiące wystawców i odwiedzających, którzy chcą zapoznać się z rynkowymi nowościami. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 1800 wystawców z 61 krajów. Targi cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, według szacunków liczba gości przekroczyła 74 tysiące osób pochodzących z ponad 150 krajów. GTV było reprezentowane przez ponad 30 osób, w tym handlowców z Hiszpanii, Francji, Rumunii, Chorwacji, Norwegii, Brazylii i Rosji. Stoisko firmy odwiedzili reprezentanci z 74 krajów. Przedstawiciele GTV odbyli łącznie ponad 600 spotkań.

Interzum to jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich osób związanych z branżą meblarską. Każdego roku targi odwiedza kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych klientów, dlatego to niepowtarzalna okazja na zaprezentowanie produktowych nowości i inspirujących rozwiązań. W tym celu stworzyliśmy ponad 200-metrowe stoisko, które sprzyjało wielu ciekawym rozmowom i wymianie doświadczeń – mówi Marcin Piotrowski koordynator ds. trade marketingu eksport.
Oprócz nowości, takich jak między innymi system przesuwny LOFT, nowe kolekcje uchwytów i wieszaków, a także system szuflad Modern Box Square, zaprezentowane zostały również najpopularniejsze rozwiązania z oferty produktowej GTV – akcesoria do garderoby ELITE i SMART, system szuflad AXIS, szeroka oferta profili aluminiowych do taśm LED.

O firmie:

GTV jest międzynarodowym dystrybutorem akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, obecna na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie, w tym w Europie, Ameryce i Azji. Produkty z logo GTV można znaleźć w milionach domów i biur. Szeroki asortyment oferowany przez GTV sprawia, że jest to jedna z najlepszych marek w projektowaniu wnętrz. Jedną z największych wartości firmy są ludzie, którzy są najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach. Profesjonalna obsługa i przejrzyste procedury pozwalają firmie wypracować najlepsze rozwiązania.