GTV wspiera lokalne szpitale

GTV dołącza do firm wspierających walkę z epidemią COVID-19. Firma przekazała szpitalom wyposażenie ochronne. 30 tysięcy sztuk maseczek trafiło do 3 szpitali w Pruszkowie i Warszawie.

GTV, działający międzynarodowo polski producent akcesoriów meblowych i oświetlenia, aktywnie wsparł lokalną służbę zdrowia w działaniach związanych z pandemią COVID-19.

– Jesteśmy polską spółką, nasza główna siedziba znajduje się w Pruszkowie. Czujemy się silnie związani z tym miejscem. To bardzo trudna sytuacja dla wszystkich, szczególnie w naszym województwie. To naturalne, że chcemy pomóc tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne – lekarzom i personelowi, który jest na pierwszej linii frontu w walce z epidemią – mówi Marcin Piotrowski z GTV.

W ramach wsparcia GTV przekazała ponad 30 tysięcy sztuk maseczek okolicznym placówkom medycznym i pracującym w nich osobom. Trafiły one do Szpitala Kolejowego im dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie, Wojskowego Instytutu Medycznego oraz Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z każdym z tych szpitali i wiemy, że nasze wsparcie jest krytycznie potrzebne – dodaje Marcin Piotrowski z GTV.

O GTV:
GTV to międzynarodowy producent akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

Więcej informacji na http://www.gtv.com.pl/pl/.