Hettich i premiery produktowe na targach interzum 2023. Odbierz bezpłatny bilet!

Wreszcie ponownie możemy spotkać się na targach interzum! Perspektywa ta niezmiernie nas cieszy. Z niecierpliwością czekamy, żeby zaprezentować nasze nowości i innowacje produktowe. Tym samym zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 9.05 – 12.05.2023. Znajdziesz nas w hali 8.1 na stoisku C31/B40. Już teraz możesz odwiedzić naszą stronę internetową poświęconą targom interzum. Odwiedzając ją możesz także odebrać bezpłatny bilet na targi.

Napięcie rośnie. Zgodnie z tradycją także na tegorocznych targach interzum firma Hettich zaprezentuje nowe produkty. Już dziś uchylamy rąbka tajemnicy. Bowiem w Kolonii nasi goście odkryją Hettich zupełnie na nowo. Zaprezentujemy magiczne rozwiązania meblowe do kuchni i łazienki, do salonu i sypialni, a także do domowego biura i na taras. Specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska posłuży nam do przedstawienia całej branży meblowej czegoś zupełnie nowego. Poza tym nasi goście będą mogli przyjrzeć się nowoczesnej technologii do mebli naprawdę z bliska. Hettich to wiodący partner dla przemysłu, stolarzy i producentów sprzętu AGD. Rozpatrujemy meble całościowo, oferując innowacje produktowe oraz rozbudowane usługi serwisowe. Bo przecież: „It’s all in Hettich“.

Nasz serwis dla Ciebie to także możliwie jak największe ułatwienie Ci spotkania z nami. Jeżeli chcesz odwiedzić nasze stoisko, możesz pobrać indywidualny kod, uprawniający do odebrania bezpłatnej wejściówki na targi interzum w Kolonii. Aż do 12. maja masz możliwość odebrania darmowego biletu wstępu. A żeby już teraz podsycić Twój apetyt na to co przygotowaliśmy na targi, zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą targom właśnie – https://interzum.hettich.com. Znajdziesz tam interesujące informacje, które pomogą Ci między innymi w organizacji pobytu w Kolonii. A już w maju będziesz mógł odwiedzić nas na stoisku i przeżyć wszystko na żywo. Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Na targach interzum 2023 możesz sprawdzić co u nas słychać. Znajdziesz nas w hali 8.1 na stoisku C31/B40. Foto: Hettich.

O Hettich

Firma Hettich została założona w 1888 roku i jest obecnie jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. Każdego dnia niemal 8000 pracowników w 80 krajach staje przed wspólnym wyzwaniem tworzenia inteligentnej techniki do mebli. Fascynujemy nią ludzi na całym świecie i jesteśmy cenionym partnerem przemysłu meblowego, hurtowni akcesoriów meblowych oraz producentów mebli. Marka Hettich to synonim kluczowych wartości, którymi są: jakość, innowacyjność, niezawodność oraz bliskość klienta. Pomimo swojej wielkości i globalnego zasięgu, Hettich pozostaje firmą rodzinną. Niezależnie od inwestorów budujemy przyszłość przedsiębiorstwa uwzględniając przy tym kapitał ludzki i zrównoważony rozwój. www.hettich.com