Interprint zaprasza na Łódź Design Festival

Interprint, globalna drukarnia papierów dekoracyjnych, której polski oddział znajduje się w Ozorkowie, po raz dwunasty wspiera Łódź Design Festival jako oficjalny sponsor. Podczas tegorocznej edycji Interprint zaprasza na spotkania i warsztaty nawiązujące do mindfulness – tegorocznej filozofii marki oraz hasła festiwalu „Dobre życie”.

Firma Interprint wielokrotnie uczestniczyła w Łódź Design Festival, prezentując swoje dekory, używane do produkcji mebli i paneli podłogowych przez wielu polskich producentów. W tym roku, zamiast tradycyjnego stoiska, Interprint zaprasza do strefy relaksu „Więcej we wnętrzu”, urządzonej wygodnymi sofami marki Iker, stolikami zrobionymi z wykorzystaniem dekorów Interprint z kolekcji *TSFNASP. W tym przyjemnym otoczeniu każdy uczestnik ŁDF będzie mógł odpocząć lub wziąć udział w spotkaniach i warsztatach.

O trendach, wzornictwie i filozofii
Drugiego dnia festiwalu, w sobotę 18 maja o godz. 15, w strefie relaksu Interprint odbędzie się spotkanie z Bartłomiejem Pawlakiem i Łukaszem Stawarskim z nagrodzonego tegorocznym wyróżnieniem must have! duetu projektowego Pawlak & Stawarski. Wprowadzeniem do rozmowy z projektantami będzie przegląd trendów w designie, przygotowany przez Annę Grużewską, redaktor naczelną magazynu „Czas na Wnętrze”, jurorkę plebiscytu must have! .
Kolejnym wydarzeniem odwołującym się do tematu tegorocznej edycji festiwalu 
są warsztaty mindfulness, które poprowadzi Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik – założycielka jednej z pierwszych szkół yogi w Łodzi, certyfikowana nauczycielka Mindfulness Based Stress Reduction. Filozofia mindfulness pokazuje, że warto zatrzymać się na chwilę wśród otaczającego nas pędu i docenić to, co daje nam teraźniejszość. Podczas warsztatu Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik przedstawi uczestnikom teorie techniki mindfulness, a następnie poprowadzi przez krótką medytację. Spotkanie odbędzie się 20 maja w godz. 11:00-13:00

Zadbaj o siebie!
24 maja Interpirnt udostępni swoją strefę relaksu Instytutowi Dobrego Życia i magazynowi Wysokie Obcasy, które zapraszają na warsztaty pod hasłem „Zadbaj o siebie!”. Poprowadzi Aga Kozak – dziennikarka Wysokich Obcasów, dyrektorka programowa Instytutu Dobrego Życia, coacherka, trenerka i nauczycielka medytacji. W czasie warsztatów wspólnie sprawdzimy dlaczego i jak warto zadbać o siebie, sprawdzimy ile na to potrzeba czasu i jakie korzyści może przynieść nam (i całemu światu) zadbanie o siebie, rozumiane nie tylko jako manikiur czy nowa fryzura, ale jako naładowanie energetycznych baterii za pomocą małych, łatwych, codziennych kroków.

www.interprint.com