IV Spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską: „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”

14 września 2023 r. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli zaprasza kobiety biznesu działające w branży meblarskiej oraz wyposażenia wnętrz na spotkanie pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”. Wydarzenie, organizowane już po raz czwarty, tradycyjnie odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w ramach programu towarzyszącego targom DREMA.

Spotkanie będzie miało charakter konferencyjno–networkingowy. Oprócz udziału w ciekawych wykładach na ważne dla branży tematy, będzie można również porozmawiać z liderkami biznesu meblarskiego, wymienić się aktualnymi informacjami i nawiązać nowe kontakty.

Podczas spotkania prelekcję poprowadzi między innymi profesor Ewa Ratajczak, która opowie o pasji i sukcesie, a także o tym, co nas blokuje w jego osiągnięciu. Pojawią się też aktualne branżowe zagadnienia, na przykład digitalizacja w obszarze designu – temat ten przybliży uczestniczkom Małgorzata Rusin z firmy Meble VOX.

Zapewne jak zwykle ogromnym źródłem inspiracji stanie się panel dyskusyjny. W tym roku rozmowy będą się toczyły pod hasłem „Kobiety w świecie nowych wyzwań”.  Zaproszone liderki biznesu meblarskiego będą szukały odpowiedzi na pytania: jakie wyzwania stoją przed współczesnymi kobietami, jak w świecie coraz to nowych wyzwań osiągnąć life balance, jak motywować się do działania, jak nie tracić do siebie zaufania w przypadku osiągnięcia chwilowej porażki oraz jak sobie radzić z tym stanem.

Poruszone wątki będzie można kontynuować i poszerzać podczas nieformalnych rozmów przy kawie oraz poczęstunku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną dostępność miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na poniższy adres:

Paulina Świeżek, Asystentka Biura OIGPM, paulina.swiezek@oigpm.org.pl

Agenda wydarzenia

Od godz.

Do godz.

Temat

Prelegenci

11.00

11.15

Rejestracja, kawa i herbata

11.15

11.20

Otwarcie spotkania, powitanie gości

Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

11.20

11.50

Wykład wprowadzający:

O sukcesie i pasji

Profesor Ewa Ratajczak

11.50

12.35

Panel dyskusyjny:

Kobiety w świecie nowych wyzwań

Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, Meble Wójcik

Agnieszka Chmielewska, Complet Furniture

Karolina Tymorek, FSC Poland

12.35

13.00

Przerwa kawowa

13.00

13.45

Wykład:

Czy wirtualna szafa rozwiąże problem “Nie mam co na siebie włożyć”? O tym, jak digitalizacja zmienia branżę wnętrzarską i modową

Małgorzata Rusin, Meble VOX

13.45

14.00

Podsumowanie, zakończenie spotkania, poczęstunek

Doktor inż. Sylwia Oleńska, OIGPM

Więcej informacji wkrótce na stronie www.oigpm.org.pl

***

O Ogólnopolskiej Izbie Gospodarczej Producentów Mebli:

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli została powołana 9 stycznia 1996 r. w celu reprezentowania i obrony interesów zrzeszonych w niej podmiotów gospodarczych oraz kształtowania w obrocie gospodarczym zasad dobrego obyczaju i uczciwej konkurencji. Misją Izby jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju polskiej branży meblarskiej, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego.