Premiery światowe

NOWOŚCI

JEDYNA NA ŚWIECIE SZUFLADA SZKLANA Z SYSTEMEM OŚWIETLENIA LED SZKLANE KOSZE
CARGO – PHANTOM ZAWIAS SOFT-CLOSE UNIHOPPER Z SYSTEMEM SAFETY CLIP

Na konkurencyjność oferty firmy Grass-Hopper wpływa atrakcyjny design, innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość oraz przystępna cena.

Odwiedzając ekspozycję firmy Grass-Hopper na największej na świecie imprezie targowej dostawców dla przemysłu meblowego „Interzum” zwracały uwagę dwie flagowe grupy produktów: system szuflad „Magicbox” i wyposażenie garderób. Firma znana jest odbiorcom wysokiej jakości akcesoriów, płyt oraz materiałów meblowych, frontów aluminiowych, a także elementów dekoracyjnych ze szkła budowlanego lub laminowanego. Cenionym asortymentem są też fronty aluminiowe i fronty akrylowe. W Kolonii promowano nowości o wysokim poziomie wzorniczym, atrakcyjne pod względem wizualnym i cenowym. Jednym z targowych hitów okazały się cienkościenne szuflady z cichym do- mykiem, a szczególnie wersja szuflady ze szklanymi bokami podświetlanymi LED. Można śmiało powiedzieć, że jest to innowacja na skalę światową. Już w dniu premiery wzbudziła zainteresowanie najbardziej ekskluzywnych producentów mebli w Europie. I nie tylko design jest ważny.

Atutami tej szuflady jest szybki i prosty montaż, duży zakres regulacji 3D, wbudowana synchronizacja prowadnicy przy stosowaniu w szerokich korpusach. Istot- ną cechą jest też ich wytrzymałość. Seria szuflad cienkościennych „Magicbox” ba- zuje na prowadnicach soft close i push to open z obciążeniem w dwóch opcjach do 30 kg oraz do 50 kg.

System szuflad „Magicbox” uzupełniają carga „Phantom”, stylistycznie nawiązujące do designu szuflad. W tej grupie mamy carga – to kosze do szafek narożnych, wysokie carga typu spiżarnia oraz carga do szafek podblatowych. Wspólnym mianownikiem jest kolorystyka, system prowadnic oraz charakterystyczne szklane boki.

Zaprezentowana na targach „Interzum” garderoba przyciąga uwagę niebanalnym wyglądem i świetną funkcjonalnością. Odwiedzający zwracali uwagę na różnorodność wyposażenia: bogaty wybór różnych typów szuflad i półek, (m.in.: na biżuterię, sejf). Zachwycające były detale, np. zastosowanie naturalnej skóry, kolor Mocca oraz kształt drążków z wbudowanym oświetleniem ledowym.

_______________________________________________________________________

Grass-Hopper Polska Sp. z o.o. Sp.K. | 34-130 Kalwaria Zebrzydowska | ul. Partyzantów 2b +48 33 872 10 24 | info@grass-hopper.pl

Więcej na: www.grass-hopper.pl