Konfigurator korpusów online od Blum

Konfigurator korpusów Blum – proste i bezpłatne narzędzie pozwala zaplanować całe korpusy wyposażone w okucia Blum

Konfigurator dostępny z poziomu przeglądarki po rejestracji w E-SERVICES firmy Blum

Planowanie korpusów z okuciami Blum – bezpłatnie, bez instalacji, bez ręcznych aktualizacji. Firma wprowadziła nowe narzędzie online wspierające proces projektowania mebli. Do jego uruchomienia wystarczy przeglądarka internetowa, połączenie z internetem i rejestracja w E-SERVICES. Konfigurator korpusów Blum to następca sprawdzonego programu DYNAPLAN.

Blum wprowadził nowe, bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie –  konfigurator korpusów. Pozwala on na szybkie i łatwe projektowanie szafek z wizualizacją 3D. Od teraz planowanie szafek wyposażonych w produkty Blum jest możliwe z poziomu przeglądarki.

Konfigurator korpusów to bezpłatne narzędzie online, które ułatwia proces projektowania mebli z okuciami Blum.

Krok po kroku do bezbłędnie wyposażonego korpusu

Konfigurator korpusów został uzupełniony o funkcje konfiguratora produktów. Pozwala to zaprojektować w jednym miejscu sprawdzoną pod względem kolizji szafkę razem z całościowo skonfigurowanymi szufladami, zawiasami i podnośnikami do frontów górnych. Funkcja testu montażowego pozwala uniknąć błędów w planowaniu i umożliwia uzyskanie precyzyjnych oraz prawidłowych wyników.

Konfigurator korpusów dostępny jest z poziomu przeglądarki. Bez instalacji i ręcznych aktualizacji. Wystarczy rejestracja na platformie E-SERVICES firmy Blum.

Zapisuj szablony, wysyłaj zamówienia

Zakładka „Moje projekty” pozwala zapisywać i zarządzać konfiguracjami, które mogą być wykorzystane jako szablony dla przyszłych projektów. W zakładce „Moje zamówienia” przygotujemy zamówienia, aby przesłać je później bezpośrednio do sklepu internetowego wybranych dystrybutorów.

W konfiguratorze korpusów Blum otrzymasz szczegółowy wynik planowania, zapiszesz przygotowane konfiguracje do wykorzystania jako szablony oraz prześlesz zamówienia do wybranych dystrybutorów. Wszystko po to by proces powstawania mebli był jeszcze szybszy.

Oszczędność czasu i elastyczność

Szczegółowy wynik planowania pozwala zaoszczędzić czas podczas montażu. Informacje produkcyjne można wydrukować lub pobrać w formacie CAD. Format BXF umożliwia łatwe przeniesienie wyniku planowania na MINIPRESS z EASYSTICK. W ten sposób konfigurator korpusów usprawnia cały proces produkcyjny, eliminując konieczność ręcznego wpisywania danych.

Przydatne linki

Więcej informacji o konfiguratorze korpusów –  kliknij tutaj.

Rejestracja / logowanie w E-SERVICES i dostęp do konfiguratora korpusów –  kliknij tutaj.