Kuchnia pełna koloru z farbami Annie Sloan

Słońce rozświetlające wnętrze i widok na soczystą zieleń za oknem, to wymarzony początek dnia. A gdyby tak każdy dzień, niezależnie od pory roku i pogody, rozpoczynał się równie przyjemnie? To możliwe! Po prostu wprowadź intensywne kolory z palety farb Annie Sloan do aranżacji swojej kuchni.

Annie Sloan, mistrzyni koloru oraz twórczyni legendarnych farb kredowych, teraz proponuje entuzjastom domowych metamorfoz znakomicie dopełniające się trio produktów. Dzięki temu kolor i wzór można uzyskać na wszystkich powierzchniach w domu. Najmłodsza w rodzinie, Satin Paint nadaje się do stosowania na drewnie i metalu wewnątrz pomieszczeń, w miejscach o dużym natężeniu ruchu, w tym także na elementach łączonych na pióro i wpust. Można nią malować listwy przypodłogowe, parapety i grzejniki, bez potrzeby woskowania lub lakierowania. 

– Jasne, pigmentowe odcienie są idealne do przestrzeni, w których koncentruje się domowe życie, takich jak kuchnie. Łącząc moje palety Satin Paint, Wall Paint i Chalk Paint™, możesz łatwo wypełnić swoją kuchnię kolorem, od ścian po szafki i podłogę, aby uzyskać ekspresyjną aranżację, która z pewnością pobudzi Twoją  kreatywność – mówi Annie. 

– Malowanie płytek to prosty i opłacalny sposób na dodanie wzoru. – Każdy może malować płytki, a jedyną umiejętnością, której potrzebujesz, jest cierpliwość – wyjaśnia Annie. – Geometryczne kształty wyglądają bajecznie i są łatwe do uzyskania. Sięgnij po miski, talerze, bo nie potrzebujesz nic bardziej skomplikowanego, aby stworzyć wzór, który zrobi wrażenie! 

Ponieważ płytki są nieporowate, farba Chalk Paint™ wymaga dłuższego niż zwykle czasu do całkowitego wyschnięcia i utwardzenia, zarówno przed nałożeniem kolejnej warstwy, jak i przed zabezpieczeniem lakierem. Na podłogach zaleca się minimum dwie warstwy Chalk Paint Lacquer™ dla maksymalnej trwałości. Pełny okres utwardzania lakieru wynosi 14 dni, więc jeśli możesz, pomaluj płytki przed ich ułożeniem, aby zapewnić najdłuższy czas utwardzania dla twojego dzieła.

W realizacji wykorzystano: 

● Satin Paint w kolorze Carnaby Yellow (boazeria)

● Wall Paint w kolorze Carnaby Yellow  (ściana)

● Chalk Paint™ w kolorach: Amsterdam Green (szafki, wzór na płytkach), Old Ochre (półki)

***

Więcej informacji na stronie: www.anniesloan.com