Kuchnia w czystej formie – nowa linia Maxima PURO

Zastanawialiście się kiedyś co zrobić, by kuchenne szafki były równie ładne i funkcjonalne wewnątrz, jak na zewnątrz? To nic trudnego. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie akcesoria meblowe. Wykonane z metalu, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych szuflady, cargo oraz cornery z nowej linii Maxima PURO marki REJS są zarazem i praktyczne, i piękne.

Jak wygląda Wasza kuchnia marzeń? Jest duża i przestronna czy niewielka i przytulna? Czy wypełniają ją żywe kolory czy raczej stonowane barwy? Pełno w niej dekoracyjnych dodatków, przypraw, ziół i kwiatów, a może raczej jest minimalistycznie surowa? Jedno jest pewne – niezależnie od tego jaki styl w niej panuje – z pewnością od początku chcieliście, by była maksymalnie wygodna i funkcjonalna, a przy tym – piękna.

Kuchnia piękna i przyjazna

Jak sprawić, by ostateczny efekt był zgodny z Waszymi oczekiwaniami i marzeniami? Wbrew pozorom nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać. W kuchniach wyjątkową rolę pełnią nie tylko widoczne na pierwszy rzut oka materiały, ale również elementy ukryte wewnątrz szafek. To one – szuflady, cargo, cornery – decydują o tym, że dane wnętrze będzie przyjazne, a praca w nim będzie nam sprawiała przyjemność. I to one stanowią ostatni sznyt wnętrza.

– Funkcjonalność to nie wszystko, czego oczekujemy od akcesoriów meblowych. Chcemy również, by były ładne, by cieszyły oczy. Dlatego projektanci firmy REJS, pracując nad nową linią Maxima PURO, koncentrowali się nie tylko nad ergonomią czy wytrzymałością systemów. Równie dużo uwagi poświęcili kwestiom estetycznym. W efekcie stworzyli produkty doskonale wpisujące się w aktualne trendy wzornicze i zachwycające czystą nowoczesną formą. Wykorzystując najbardziej uniwersalne z kolorów – głęboką czerń i nieskazitelną biel, a także najbardziej szlachetne materiały – ponadczasowy rysunek dębiny w ciepłym karmelowym odcieniu i czyste transparentne szkło, stworzyli akcesoria wyjątkowo wysmakowane i eleganckie. Akcesoria, które łatwo wpisać w różnorodne aranżacje i które będą tych aranżacji ozdobą. – wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu firmy REJS.

Praktyczne rozwiązania do kuchni w nowym stylu

Debiutująca linia Maxima PURO obejmuje mechanizmy wykonane z bardzo wytrzymałej blachy. W jej ramach znaleźć można wszystkie najpopularniejsze i najpotrzebniejsze w kuchni systemy wysuwne REJS. Cargo Mini Boczne i Cargo Mini Dolne są receptą na wykorzystanie szafek dolnych – nawet tych stosunkowo wąskich. Z myślą o szafkach wysokich powstała nowa wersja Cargo Maxi, która pozwala stworzyć praktyczną spiżarkę nawet w niewielkiej kuchni. Z kolei Corner Comfort to propozycja do szafek narożnych – najbardziej pakownych ale i najtrudniej dostępnych, a przecież obecnych w niemal każdej zabudowie.

Ale to nie wszystko. Linia Maxima PURO obejmuje również pasujące stylistycznie szuflady wewnętrzne. Proponowane są w dwóch wysokościach: 50 i 80 mm oraz trzech szerokościach: 600, 800 i 900 mm. Te niższe pozbawione są frontu, dzięki czemu sprawdzają się w przechowywaniu np. małych AGD – wyjęcie z nich robota kuchennego jest bajecznie proste. Szuflady można schować za jednym wspólnym frontem lub zamontować w spiżarni.

Systemy z linii Maxima PURO pozwalają na optymalne wykorzystane przestrzeni szafek kuchennych przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu do przechowywanych przedmiotów. Osadzone są na wytrzymałych systemach jezdnych – wysuwanie i chowanie nawet w pełni obciążonych mechanizmów jest łatwe i komfortowe. Co ważne, wszystkie systemy Maxima PURO wyposażone są w standardzie w praktyczną, dopasowaną kolorystycznie matę antypoślizgową.

www.rejs.eu

www.e-rejs.eu