Laveo z kolejną nagrodą dla serii PRETTO

We wtorek, 2 kwietnia, podczas Gali Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej, odbywającej się w Hotelu Sheraton w Warszawie, marka Laveo otrzymała Nagrodę Główną w kategorii Baterie, panele i zestawy prysznicowe. Jury konkursu Łazienka Wybór Roku 2019 doceniło serię armatury łazienkowej PRETTO. To kolejna nagroda jaka przyznana została tej innowacyjnej linii w ciągu ostatnich miesięcy, co dowodzi uznaniu branży dla designu i walorów użytkowych, jakie w swoich produktach oferuje marka Laveo.

Laveo - PRETTO

Laveo – PRETTO

Linia PRETTO to nowoczesna armatura kuchenna i łazienkowa, którą cechuje doskonały design i komfort użytkowania. Wyróżnia je niepowtarzalny, loftowy charakter i minimalistyczny kształt. Produkty z narodzonej linii to aż 14 modeli, dostępnych w aż trzech kolorach do wyboru: chrom, czarny oraz grafitowy. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nietuzinkowych, a przy tym komfortowych rozwiązań dla swojej kuchni i łazienki. Ciekawostką jest bowiem fakt, że bateria zlewozmywakowa może być zastosowana także jako bateria nablatowa w łazience. Z kolei wyróżnikiem zlewozmywakowej baterii PRETTO jest ruchoma wylewka ułatwiająca obsługę podczas prac kuchennych. Obie posiadają regulowany aerator, pozwalający na zmianę kąta wypływu wody. Natomiast w rozwiązaniach natryskowych charakterystyczny jest niepowtarzalny strumień typu mgiełka – niezwykle lekki, a jednocześnie przyjemny i dokładny. To wszystko sprawia, że seria ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów i jest doceniana przez branżę. W marcu 2019 roku bateria PRETTO otrzymała bowiem Złotą Villę – jedną z najbardziej prestiżowych nagród branży wnętrzarskiej. Z kolei z początkiem kwietnia uhonorowana została Nagrodą Główną w konkursie Łazienka Wybór Roku 2019, w kategorii Baterie, panele i zestawy prysznicowe.

„We wszystkich produktach marki Laveo łączymy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, funkcjonalność, jak też nowoczesny design. Kolejna nagroda dla linii PRETTO to dowód na to, że konsekwentnie realizujemy postawione przed nami cele, a uznanie branży, a przede wszystkim naszych klientów jest dla nas dużym zaszczytem i motywacją do dalszego rozwoju”

Anna Kowalska, Kierownik Działu Marketingu marki Laveo.

Nagrodę w imieniu marki Laveo odebrali: Kierownik Działu Marketingu Anna Kowalska oraz Product Manager kategorii baterii Marcin Szymke.
Anna Kowalska ze statuetką

Anna Kowalska ze statuetką

O konkursie:

Łazienka Wybór Roku 2019 jest plebiscytem poświęconym wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. To uznany konkurs, który od momentu powstania, czyli od 2001 roku cieszy się zainteresowaniem branży. W jury konkursu, oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka”, zasiadają również reprezentanci działających na rynku hurtowni, salonów łazienkowych, organizacji związanych z branżą, a także projektanci i architekci.