Mniej znaczy więcej. Poznaj nową kolekcję cienkich blatów UltraFit Pfleiderer

Nowa kolekcja blatów UltraFit firmy Pfleiderer podąża za trendem minimalistycznych, lekkich mebli. To nowa jakość na rynku i design, który wnosi do wnętrz niesamowity klimat.

Minimalizm to oszczędne formy, przestrzeń we wnętrzu i swoboda. W takim otoczeniu łatwo jest wypocząć i złapać dystans, nie ma niepotrzebnych rzeczy, które rozpraszają, panuje harmonia i spokój. Jak uzyskać taki efekt w swoim mieszkaniu lub domu? Odpowiedzią są cienkie blaty UltraFit firmy Pfleiderer, o wyjątkowych walorach estetycznych i doskonałej jakości. Czym się wyróżniają i jakie są nowe blaty od Pfleiderer?

ULTRACIENKIE

Blaty UltraFit mają jedynie 13 mm grubości, dzięki czemu nadają meblom wizualną lekkość. Doskonale wpisują się w trend lekkich, zgrabnych mebli oraz minimalistycznych aranżacji wnętrz. Sprawdzą się w kuchni, salonie, sypialni, w pokoju młodzieżowym i dziecięcym, a nawet w łazience. Wszędzie tam, gdzie potrzebne są subtelne, lekkie w formie materiały.

ULTRAWYTRZYMAŁE

Powierzchnie blatów, zwłaszcza tych stosowanych w kuchni, muszą być odporne na ścieranie, zarysowania, działanie środków chemicznych, ale też wysokie temperatury. Rdzeniem blatów UltraFit jest niezwykle wytrzymała, wilgocioodporna płyta konstrukcyjna, stosowana w budownictwie. Dzięki temu, pomimo swojej minimalnej grubości, blaty Ultrafit są odporne na obciążenia i mogą być stosowane zarówno jako blaty kuchenne, jak również blaty stołów. Powierzchnie blatów UltraFit cechują się dużą odpornością na wysokie temperatury, zarysowania czy uderzenia. Podobnie jak sam rdzeń są odporne na wilgoć i można je stosować we wszystkich pomieszczeniach o podwyższonych parametrach wilgotności: łazienki, szatnie basenowe czy gabinety SPA.

ULTRANOWOCZESNE

Blaty UltraFit są produktem wyjątkowo estetycznym. Zarówno z dołu, jak i góry pokryte są laminatem w tym samym dekorze. Co więcej, również krawędź blatu wykończona została obrzeżem ABS w tym samym kolorze, co bardzo rozszerza zakres ich zastosowań i pozwala rozwinąć wodze fantazji przy projektowaniu wnętrza. Można je wykorzystać jako blaty stołów i biurek, do obudowy wysp kuchennych oraz ścian, jako ścianki przyblatowe, a także jako fronty meblowe. Cienkie blaty UltraFit stanowią znakomitą alternatywę dla kamieni, spieków czy konglomeratów, jednak w przeciwieństwie do nich są łatwiejsze w obróbce.  Niewątpliwą zaletą blatów jest również ich waga, która w porównaniu z materiałami takimi jak kamień czy konglomerat, czyni je zdecydowanie łatwiejszymi w montażu.

Dining table, chairs and kitchen island in residential house. Interior architecture by Buro Architectuur?.

W nowej kolekcji blatów UltraFit znajdziemy 12 starannie wyselekcjonowanych dekorów. Część z nich to dekory z obecnej kolekcji blatowej, cieszące się już dużą popularnością na rynku, ale nie zabrakło też trendowych nowości, wśród których uwagę przykuwają zwłaszcza nowe propozycje betonów oraz kamieni tj. Art Beton S60045, Beton Loft S60044 oraz Piccolo Granito S61039. Dekory te zyskały także zupełnie nową, półmatową strukturę Urban, która imituje stiuk i znakomicie podkreśla ich charakter,

z kolei dekorom w stylu terazzo, tj. Abruzzo Colore S68048, nadaje niesamowitej głębi. Nowym i dostępnym wyłącznie w kolekcji blatów UltrFit jest także dekor San Sebastian S63065 – zjawiskowy czarny marmur z złocisto-miedzianymi żyłami. To wyśmienita propozycja do wnętrz, w których liczy się subtelna klasyka i doskonały smak.

Nowa kolekcja blatów UltraFit firmy Pfleiderer znakomicie wpisuje się w obowiązujące trendy, ale co najważniejsze, pozwoli zbudować meble o wyjątkowych walorach estetycznych, które jakością i nienagannym wyglądem będą nas zachwycały przez wiele lat.