Neolith® wprowadza na rynek Calacatta Luxe

Neolith®, wiodąca na rynku marka Kamienia Spiekanego, rozpoczyna nowe dziesięciolecie wprowadzając na rynek model Calacatta Luxe – nową, dostępną na całym świecie powierzchnię nadającą się do wszystkich, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych zastosowań.

Obierając jako punkt wyjściowy słynne płyty Calacatta marki Neolith®, zainspirowane znanym na całym świecie, włoskim marmurem z Carrary, Calacatta Luxe wynosi dekor na wyższy poziom, zwiększając kontrast i osiągając spektakularny efekt.

Neolith Calacatta Luxe

Wzorując się na kamieniu wydobywanym w toskańskich kamieniołomach, Calacatta Luxe doskonale ucieleśnia wyjątkowe właściwości jednego z najcenniejszych i najbardziej poszukiwanych na świecie marmurów. Model łączy w sobie elementy Calacatta Crema i Calacatta Oro, a wykonana z niego powierzchnia gwarantuje obecność nuty oryginalności w każdym projekcie architektonicznym czy dekoracji wnętrz.

Calacatta Luxe obejmuje żyłki w ciemnoszarych, atramentowo granatowych, jasnobrązowych i delikatnie złotych tonacjach uzyskując hipnotyzujący efekt kontrastujący z jasnobiałym tłem. Najnowsza płyta posiada wiele zachwycających właściwości i jest idealna do wykorzystania jako główny element w każdego rodzaju przestrzeni: jako stylowa wyspa kuchenna, olśniewający panel ścienny, szykowna kabina prysznicowa, czy nawet jako niekonwencjonalna okładzina basenu pływackiego.

Oprócz uchwycenia magii i wyrafinowania włoskiego marmuru, Calacatta Luxe dostarcza również wszystkich właściwości z zakresu dużej odporności, wysokiej wydajności i maksymalnej higieny, typowych dla wszystkich powierzchni Neolith®.

Neolith Calacatta Luxe

Model jest dostępny w wykończeniu Polished i Ultrasoft, w wersji 6 mm i 12 mm grubości, a także w formatach 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.

Neolith® Calacatta Luxe idealnie nadaje się na blaty kuchenne, meble i posadzki.

Gładki start            

Wraz z wprowadzeniem nowego modelu, Calacatta Luxe, Neolith® przedstawia również najświeższe wykończenie na 2020 r.: Ultrasoft.

Nowe wykończenie zostało opracowane, w celu oddania prawdziwego dotyku gładkiego, niewypolerowanego marmuru naturalnego. Jest odpowiedzią na zwiększającą się popularność atrakcyjnych dotykowo materiałów do produkcji powierzchni, które są tak samo miłe w dotyku jak i przyjemne dla oka.

Obecnie, wykończenie Ultrasoft dostępne jest wyłącznie dla nowego modelu Calacatta Luxe, aczkolwiek w ciągu 2020 r. dostępne będzie również dla innych wzorów i kolorów Neolith®.

Aby otrzymać więcej informacji na temat Calacatta Luxe oraz wykończenia Ultrasoft, odwiedź: https://www.neolith.com/