Nowa Kolekcja materiałów dekoracyjnych EGGER 2020- 22

Kontynuując prace nad dalszym rozwojem swoich kolekcji, firma EGGER podtrzymuje historię sukcesu Kolekcji materiałów dekoracyjnych EGGER, która powstała w 2017 roku. Jedna kwestia pozostała przy tym niezmienna – dbanie o sukces klientów. Architekci, stolarze i producenci mebli dzięki użyciu produktów, dekorów i struktur EGGER odkryją nieograniczone możliwości tworzenia idealnych połączeń mebli i zabudowy wnętrz zgodne z obowiązującymi trendami.

Kolekcja została stworzona, aby zachęcić do odkrycia: więcej możliwości, więcej inspiracji, więcej dekorów i struktur, ale też więcej usług zawartych w harmonijnym pakiecie oraz lepszą dostępność do informacji o kolekcji, dzięki nowej aplikacji EGGER App.

EGGER trzyma się zasady trzech lat obowiązywania kolekcji. Po tym okresie zmienia się około 30 % asortymentu dekorów. W ten sposób pozostajemy wierni naszej obietnicy zapewniając niezawodności i ciągłości kolekcji. Najlepiej sprzedające się dekory pozostają w asortymencie i są uzupełniane rozwiązaniami odpowiadającymi aktualnym trendom: nowe tekstury nadające więcej charakteru i autentycznych wrażeń dotykowych: nowe warianty blatów, a także dopasowanie kolorystyczne produktów w całej kolekcji.

EGGER kompleksowo rozwinął także usługi i dzięki temu wyszedł naprzeciw swoim klientom w zakresie cyfryzacji i nowoczesnego, profesjonalnego doradztwa. Dzięki nowej aplikacji Kolekcja materiałów dekoracyjnych EGGER klienci mają nieograniczony dostęp do wszystkich danych dotyczących dekorów i produktów – na wyciągnięcie ręki.

Żródło EGGER