Nowe dekory i nowe podejście do kolekcji

Interprint po raz pierwszy wprowadza zestaw dekorów, które nie stanowią jednej kolekcji!


Początkowo brzmi to trochę tajemniczo i dziwnie. Interprint zmienia tradycyjną koncepcję przedstawiania kolekcji i odważnie wprowadza coś zupełnie nowego. Poprzednia kolekcja SIX PACK cieszyła się ogromnym powodzeniem na rynku. Po sukcesie SIX PACK narodziła się jednak wyjątkowa idea nowej kolekcji: PRESS PLAY. To śmiały i innowacyjny krok w przyszłość – niekończąca się playlista dekorów.

Koniec dawnego kalendarza

Czasy się zmieniły. Wydawanie kolekcji raz w roku i kierowanie się jednym megatrendem, to „stara szkoła”. Niekończące się feedy, serwisy streamingowe i Spotify – obecnie konsumpcja wygląda inaczej, jest dynamiczna, szybka, nieprzerwana. Przepływ informacji i „stories” nadawane na żywo informują nas o pojawieniu się nowych trendów i powstawaniu mikrotrendów. PRESS PLAY to playlista dekorów będąca w ciągłym ruchu, która zmienia się i jest aktualna przez cały rok, reaguje na pojawiające się nowe trendy i tendencje, ma moc całkowitego przekształcania się.


Pierwsza edycja playlisty: trzy dekory, które stworzą nastrój

Amberg, Primus i Meta, to trzy pierwsze dekory PRESS PLAY które nadają tempa kolekcji.


Ponadczasowy dębowy Amberg to dekor zawsze modny i obecny w trendach. Postarzane, nieco zużyte drewno ma wyjątkowy, autentyczny charakter. Naturalność, ciepły i przytulny klimat idealnie tu ze sobą harmonizują.
Z kolei Primus, to hołd dla europejskiego dziedzictwa: wyrafinowane połączenie jasnych gatunków – brzozy, klonu i olchy ułożonych w paski, które doskonale komponują się z równomierną fakturą drewna, nadając powierzchni typową dla stylu skandynawskiego estetykę.
Trzeci dekor – Meta, to połączenie drobnego lastryko w wersji mikro i betonu. Zainspirowana luksusowym marmurem Meta efektownie przenosi także nakrapiany wzór kamienia na fronty mebli. Warto to zobaczyć na własne oczy i przekonać się o wyjątkowości tego dekoru.
PRESS PLAY to inspiracja, by zobaczyć nowe dekory w zupełnie nowy sposób. I to nie tylko raz w roku. Nowe trendy będą pojawiać się przez cały czas: dekory budujące nastrój, harmonijne powierzchnie i materiały. To trzeba zobaczyć.

Aby odtworzyć pierwszą playlistę dekorów otwórz www.interprint.com/pressplay
a na Spotify grupa INTERPRINT playlista „Press Play | 09 2019”