Nowości kolorystyczne Beckers Designer Universal do drewna i metalu

Stare meble straciły swój dawny blask i wymagają renowacji? Wiele kolorowych pomysłów na odświeżenie elementów wyposażenia wnętrz wykonanych z drewna i metalu dostarczy emalia Beckers Designer Universal. Dostępna w kilkunastu atrakcyjnych odcieniach, teraz wzbogaciła się o trzy modne kolory – głęboką zieleń Monstera, delikatny turkus Wave i przygaszony granat Nile. Nadadzą one meblom niebanalny urok, na nowo rozbudzając związane z nimi wspomnienia.

Skąpana w bieli kuchnia nabierze nieprzeciętnego charakteru za sprawą mebli w wyrazistych tonacjach. Klasyczna szafka pomalowana emalią Beckers Designer Universal w szmaragdowym odcieniu Monstera ożywi wnętrze, przełamując stonowaną kolorystykę wystroju. Tak zaaranżowaną przestrzeń dopełnią dekoracje z roślin oraz klasyczne w formie dodatki kuchenne.


Krzesła w stylu retro wykonane z giętego drewna będą radosną ozdobą jadalni, gdy przemalujemy je na nowy odcień Wave z palety Beckers Designer Universal. Wodorozcieńczalna emalia zapewni meblom odporność na zmywanie, detergenty i zarysowania, dbając o ich estetyczny i atrakcyjny wygląd przez długi czas. Miętowa kolorystyka sprawdzi się także na ścianie tworząc w całości lekką i ujmującą aranżację.


Z Beckers Designer Universal nie tylko meble odzyskają swój dawny czar. Stare, metalowe osłonki na zioła pomalowane na nowy kolor Nile będą stanowić prawdziwie wysmakowany akcent w kuchni. Głęboki granat to stylowe połączenie z białą ścianą, które stworzy we wnętrzu ciekawy, orzeźwiający kontrast.

Więcej o odnawianiu elementów z drewna i metalu z Beckers Designer Universal znajduje się na stronie https://beckers.pl/produkty/wewnatrz/emalie-do-drewna-i-metalu/beckers-designer-universal. Emalię można zakupić też online bez wychodzenia z domu na estudiokoloru.pl.

***
Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.