Projekt Hettich on Tour 2022 zakończony sukcesem! Za nami wiele inspirujących spotkań

Hettich on Tour to projekt, który w ciągu minionych dwóch lat stał się synonimem niezwykle bliskiej współpracy Hettich z klientami. Dzięki naszej mobilnej ekspozycji nasi klienci i partnerzy mieli niepowtarzalną możliwość przetestowania na żywo naszych produktów i spotkania z naszymi ekspertami. W środę, 10.08.2022, eventem w Elblągu z przytupem zainaugurowaliśmy kolejną polską edycję Hettich on Tour.

fot. Tegoroczny Hettich on Tour zorganizowaliśmy we współpracy z firmą Lignumsoft

Hettich on Tour to międzynarodowy projekt obejmujący zasięgiem całą Europę. Nasze busy przejechały dotychczas po drogach Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Zahaczyły o Skandynawię i Kraje Bałtyckie. Tegoroczna europejska trasa zakończy się późną jesienią we Włoszech.

A jak było w Polsce? Za nami 30 fantastycznych spotkań w największych hurtowniach akcesoriów meblowych w kraju i równe sześć tygodni w trasie. Nie narzekaliśmy na pogodę, poza jednym chłodniejszym tygodniem wszędzie witało nas letnie słońce. Nasz bus przejechał po polskich drogach dokładnie 5065 km, na szczęście bez żadnej usterki. No, nie licząc może jednej wymiany opon. Nad wdrożeniem projektu w życie pracował team Hettich Polska złożony z 22 pracowników oraz sztab kolegów z Niemiec. Nawet nie liczymy godzin spędzonych nad przygotowaniem trasy, filiżanek wypitej kawy i liczby wykonanych telefonów. Czy było warto? Zdecydowanie tak!

fot. Nasz bus eventowy przejechał po polskich drogach ponad 5000 km!

Nowa ekspozycja, nowe produkty, nowi partnerzy

W 2022 roku w naszej mobilnej ekspozycji sporo się zmieniło. Mocno ją odświeżyliśmy i uzupełniliśmy o oświetlenie LED do szuflad AvanTech YOU czy zawiasy ze stali nierdzewnej Veosys. Nowością był także dodatkowy element ekspozycji – namiot techniczny. Dał on naszym gościom możliwość odbycia błyskawicznych szkoleń z systemów TopLine L oraz XL, a także samodzielnego montażu szuflady AvanTech YOU. Każdy z uczestników eventu mógł wziąć udział w konkursie darta, w którym na każdym evencie do wygrania była wkrętarka marki Metabo. Chętnych do rzucania lotkami nie brakowało, co sprawiło, że wizyta na evencie była nie tylko okazją do zdobycia sporej dawki wiedzy technicznej i produktowej, ale także świetną zabawą. Często zresztą rozmowy produktowe toczyły się przy filiżance pysznej kawy i kawałku domowego ciasta czy grillu, w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze.

fot. Zespół Hettich składający się z przedstawicieli działu handlowego, technicznego i marketingu w akcji.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także wyjątkową promocję szuflad AvanTech YOU w której do zdobycia były specjalnie zaprojekowane szablony, ułatwiające montaż szuflad AvanTech YOU.

Hettich partnerem technologicznym Lignumsoft

Wraz z nami w tegorocznej trasie wzięła udział firma Lignumsoft, producent oprogramowania do projektowania mebli Corpus. Przedstawiciele Lignumsoft szkolili naszych gości z biblioteki materiałowej Hettich w programie Corpus. Od 6.09.2022 nasza biblioteka materiałowa jest już gotowa do pobrania i w całości dostępna dla użytkowników programu. Jej instalacja trwa dosłownie kilka minut, a znacząco ułatwia i przyśpiesza projektowanie mebli z użyciem okuć Hettich.

fot. Hettich on Tour 2022 – w 6 tygodni odwiedziliśmy 30 lokalizacji w całej Polsce.

 

Postawiliśmy na ekologię

W czasie “Hettich on Tour” nie zapomnieliśmy o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Nasze auta na postojach u klientów nie wymagały praktycznie podłączenia do sieci elektrycznej. Dzięki instalacji fotowoltaicznej na dachu auta oraz przepięknej pogodzie z dużą ilością słońca byliśmy praktycznie samowystarczalni, chroniąc tym samym zasoby naturalne.

Czas podsumowań

Za nami niezwykle intensywny czas przygotowań oraz spotkań z naszymi Klientami. Czy było warto – na pewno! Teraz jednak nastał etap podsumowań i planowania wydarzeń na kolejny rok. Czy powtórzymy trasę – kto wie? Niezależnie od tego co zaplanujemy, pragniemy podziękować naszym Klientom i Partnerom za zaufanie jakim nas obdarzyli i za zaangażowanie, jakie okazali w trakcie organizacji eventów. Dzięki Wam to była niepowtarzalna przygoda!

O Hettich

Firma Hettich, założona w 1888 roku, jest jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. Od ponad 125 lat pozostajemy firmą rodzinną i dostarczamy produkty, które są zalążkiem nowych trendów w meblarstwie. Badamy trendy i wdrażamy rozwiązania, które w najlepszy z możliwych sposobów na nie odpowiadają. W prawie 80 krajach wraz z 7400 współpracownikami wspólnie dążymy do jednego celu: rozwoju inteligentnej techniki do mebli. Bo technika do mebli to nasza pasja. Fascynujemy i inspirujemy nią ludzi na całym świecie.