Steil poszerza ofertę skórzanych uchwytów meblowych

Steil – polska marka specjalizująca się w meblach i akcesoriach do wnętrz, wykonywanych przy użyciu metalu, kamienia i naturalnej skóry, wzbogaca swoją ofertę o nowe warianty uchwytów meblowych.

W asortymencie marki pojawiły się nowe kolory uchwytów z serii Lade. Do istniejących do tej pory czterech podstawowych wybarwień: czarnego, jasnobrązowego, kremowego i ciemnobrązowego doszły trzy kolejne: granatowy, oliwkowy i wiśniowy. Obecnie w siedmiu kolorach dostępne są uchwyty Lade (zawijane), Lade Ny (proste), Lade Om (okrągłe) oraz Lade Li (podłużne). Dodatkowo we wszystkich wymienionych opcjach wybarwień można również zakupić wiszące kwietniki. Pozwala to tworzyć spójne kolorystycznie zestawy różnych produktów.

Powiększeniu uległa również seria uchwytów Lade Maxi, charakteryzująca się użyciem paska skóry o szerokości 35 mm i podwójnego mocowania zapewniającego wyjątkową wytrzymałość. Do uchwytów zawijanych dołączyły uchwyty proste, w wersjach na rozstaw otworów 128 mm i 160 mm. Pojawiły się również uchwyty drzwiowe Lade Maxi przeznaczone są drzwi przesuwnych i składanych.

Obecnie Steil może się pochwalić jedną z najszerszych ofert uchwytów meblowych ze skóry naturalnej. Można wybierać z ponad 130 wariantów uchwytów ze śrubami mosiężnymi i stalowymi.

 


Wszystkie produkty dostępne są na stronie www.steil.pl.

Marka Steil została założona w 2016 roku przez Martę Czeczko i Łukasza Nowosadzkiego. Razem tworzą meble i akcesoria do wnętrz, pasujące zarówno do przestrzeni nowoczesnych, industrialnych jak i bardziej klasycznych. W ofercie marki można znaleźć m. in.: stoliki pomocnicze, nocne i kawowe, wiszące skórzane kwietniki, skórzane uchwyty do mebli, skórzane uchwyty drzwiowe.

Kontakt:

www.steil.pl

kontakt.steil@gmail.com

http://www.facebook.com/steilpl

http://www.instagram.com/steilpl

https://twitter.com/steilpl

Fotografie: Łukasz Nowosadzki / Archilens.pl