Strefa doświadczalna PEKA na Warsaw Home 2019

Największe i najbardziej spektakularne Międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz Warsaw Home za nami! Te cztery dni w Ptak Expo były pełne wrażeń i inspirujących spotkań. Nie mogło tam zabraknąć PEKI – specjalistów od innowacyjnych rozwiązań. Na stoisku marki zaprezentowano nowości i testowano najpopularniejsze systemy w codziennym użytkowaniu, w ramach specjalnie stworzonej strefy doświadczalnej.

W tym roku odbyła się premiera kolejnej edycji katalogu produktów PEKA. Podczas targów Warsaw Home na stoisku marki można było zobaczyć systemy, stanowiące podstawę do jego stworzenia. Co przyciągnęło naszą szczególną uwagę?

Przede wszystkim coraz więcej antracytu, który jest mocno obecny w propozycjach systemów, a także w eleganckim połączeniu z drewnem. Odcień ten, podobnie jak czarny, kreuje spokojną, elegancką formę mebla. Bezproblemowo wtapia się we wnętrze i pięknie eksponuje inne kolory, dodatkowo potęgując ich estetyczny wygląd.


Na stoisku stworzona została również „strefa doświadczalna”, na której pokazano różnice pomiędzy stosowaniem szafek tradycyjnych a szafek z systemami marki. Z kolei na przykładzie zapakowanego różnymi produktami wózka zakupowego zaprezentowano jak łatwo odnaleźć rzeczy w systemie TANDEM. W strefie doświadczalnej udowodniono również jak wiele garnków może pomieścić system LE MANS. W ten sposób wszyscy uczestnicy targów mogli przekonać się jak pomocne w codziennym życiu są rozwiązania PEKA.

Jak funkcjonalnie urządzić garderobę? Tu zastosowanie znajdzie system Pecasa. Półki i szafki można przymocować do centralnego profilu ściennego na dowolnej wysokości, co oznacza, że system dostosowuje się do indywidualnych potrzeb w prawie każdej przestrzeni. W aranżacji wykorzystano również mechanizm blokujący Click Stop – jednym kliknięciem przekształca on wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą. Potrzebujesz w swojej garderobie miejsca do składania odzieży? Nie masz odpowiedniego miejsca na laptopa w domowym biurze? Szwajcarska firma wychodzi naprzeciw tym potrzebom.

Premierowo na stoisku zaprezentowano organizer Space Flexx – idealny dla tych, którzy kochają porządek. Nowy produkt po mistrzowsku rozprawia się z niesfornymi pudełkami.

Ponadto po raz pierwszy przedstawiono listwy uchwytowe w złotym kolorze oraz sprytny regał Smartcube.

Jak widać, stoisko PEKI zaproponowało odwiedzającym wiele funkcjonalnych, a zarazem pięknych rozwiązań, ułatwiających życie. Mogli oni wszystkimi zmysłami doświadczyć ich łatwości użytkowania oraz przekonać się o maksymalnej ergonomii zaprezentowanych propozycji. To był inspirujący i cudownie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

Film:

Więcej szczegółów na stronie: www.peka.pl.