Strefa doświadczalna PEKA na Warsaw Home 2019

Największe i najbardziej spektakularne polskie targi Warsaw Home za nami. Czterodniowe targi w Ptak Expo były pełne wrażeń i spotkań. Rozmawialiśmy, prezentowaliśmy nowości i testowaliśmy najpopularniejsze systemy w codziennym użytkowaniu, w ramach specjalnie stworzonej strefy doświadczalnej.

Tego roku mieliśmy premierę kolejnej edycji katalogu produktów PEKA. Podczas targów Warsaw Home na naszym stoisku można natomiast zobaczyć te systemy, które były podstawą do jego stworzenia. Co się ciekawego pojawiło?

 

Przede wszystkim coraz więcej antracytu, który jest mocno obecny w propozycjach systemów, a także antracyt w eleganckim połączeniu z drewnem. Antracyt, podobnie jak czarny, tworzy spokojną, elegancką formę mebla. Bezproblemowo wtapia się we wnętrze i pięknie ukazuje inne kolory, dodatkowo zwiększając ich estetyczny wygląd.

Na stoisku stworzyliśmy też „strefę doświadczalną” na której pokazujemy jakie są różnice pomiędzy stosowaniem szafek tradycyjnych a szafek z naszymi systemami. Z kolei na przykładzie zapakowanego różnymi produktami wózka zakupowego pokazujemy jak łatwo odnaleźć te produkty w systemieTANDEM. W strefie doświadczalnej pokazujemy również jak wiele garnków może pomieścić system LE MANS. W ten sposób można było przekonać się jak pomocne w codziennym życiu są rozwiązania Peka!

Tym razem pokazaliśmy system Pecasa w odsłonie garderoby. Półki i szafki można przymocować do centralnego profilu ściennego na dowolnej wysokości, co oznacza, że system można dostosować do indywidualnych potrzeb w prawie każdej przestrzeni. W aranżacji wykorzystaliśmy również mechanizm blokujący Click Stop – jednym kliknięciem przekształca wysuwaną półkę w stałą powierzchnię roboczą. Potrzebujesz w swojej garderobie miejsca do składania odzieży? Nie masz dobrego miejsca na laptopa w domowym biurze? Na szczęście szwajcarska firma Peka ma odpowiedź!

Po raz pierwszy na stoisku pokazaliśmy organizer Space Flexx – idealny dla tych którzy kochają porządek. Nowy produkt po mistrzowsku rozprawia się z niesfornymi pudełkami.

Ponadto po raz pierwszy zaprezentowaliśmy listwy uchwytowe w złotym kolorze oraz sprytny regał Smartcube.

www.peka.pl