Sukces marki Interprint – Diament Meblarstwa 2020 dla dekoru Pietra Spezia

W środę 4 grudnia poznaliśmy laureatów konkursu „Diament Meblarstwa 2020”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl. Wśród nagrodzonych produktów znalazł się dekor Pietra Spezia marki Interprint.

Konkurs „Diament Meblarstwa”, organizowany od 2006 roku przez wydawcę miesięcznika „Biznes meble.pl” oraz Meble.pl S.A, ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz – pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności. Laureaci mają prawo do oznakowania nagrodzonych produktów logo „Diament Meblarstwa”, które jest potwierdzeniem ich oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów. Uroczysta gala wieńcząca 14 edycję konkursu odbyła się 4 grudnia 2019 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Nagrody wręczał Marek Hryniewicki, redaktor naczelny miesięcznika „BIZNES meble.pl”. W gronie zwycięzców znalazła się firma Interprint, która otrzymała diamentową statuetkę w kategorii „Powierzchnie meblowe” za dekor Pietra Spezia.

Wzór na medal

Nagrodzony dekor Pietra Spezia doskonale wpisuje się w modny trend na ciemne powierzchnie we wnętrzach. Czerń i grafit pojawiają się na ścianach, podłogach, w postaci frontów mebli czy blatów. Jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych na dużych płaszczyznach jest kamień. Elegancki dekor Pietra Spezia z niesamowitą dbałością o detale odwzorowuje strukturę tego naturalnego materiału. Wyraźne, jasne żyłki są dość luźno rozmieszczone, dzięki czemu wyjątkowo efektownie kontrastują z grafitowym tłem. Wzór jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i urządzonych w bardziej nowoczesnym stylu – wszystko zależy od pozostałego wyposażenia i dodatków. Warto wspomnieć, że powtarzalność wzoru w tym dekorze wynosi 210 cm, co sprawia, że Pietra Spezia będzie wyglądać bardzo naturalnie na dużych powierzchniach. Oprócz wersji grafitowej dekor ten jest dostępny także w kolorze szarym oraz jasnobrązowym. Wszystkie trzy wykończenia wprowadzą do wnętrza odrobinę wysmakowanego luksusu.