Targi Arena Design 2019 za nami

Cztery dni intensywnych rozmów, spotkań biznesowych na stoisku firmy EGGER za nami.

ARENA DESIGN oraz MEBLE POLSKA to wydarzenia, które promują polska branżę meblową, innowacyjne wzornictwo oraz tworzą przestrzeń do współpracy między projektantami, architektami, studentami, dystrybutorami i producentami.

Podczas tegorocznych targów staraliśmy się zainspirować Państwa najciekawszymi propozycjami z zakresu produktów premium, które wkomponowaliśmy w aktualne trendy wyposażenia wnętrz. Szczególną uwagę zwróciliśmy na produkty i powierzchnie znajdujące się w naszej aktualnej kolekcji: struktury Feelwood, płyty oraz laminaty PerfectSense, obrzeża akcentujące, płyty kompaktowe, blaty robocze oraz podłogi drewnopochodne. Wszyscy odwiedzający mieli okazję zapoznać się również z: Design Guide i VDS (Wirtualne Studio Projektowe)- programami służącymi do wizualizacji produktów na konkretnych projektach.

Mamy nadzieję, że odbyte spotkania oraz prezentowana na stoisku gama produktów firmy EGGER, pozwoliła przybliżyć Państwu nasz szeroki asortyment oraz osobiście poznać i spotkać się z przedstawicielami firmy.