Twoje odcienie szarości – nowa propozycja od TechniStone®

Szarość od dawna gości w naszych wnętrzach nadając kamienną świeżość każdemu wystrojowi. Wraz z nowymi trendami, barwa ta zyskała również wiele odcieni i stylów. Marka TechniStone® przedstawia nowe kolory celebrując piękno szarości i ukazując ją w trzech nowych odsłonach.

Fantazyjna szarość

Nowy kolor konglomeratu kwarcytowego TechniStone® Fantasy Grey to delikatny odcień szarości z subtelnymi użyleniami. Faktura powierzchni przypomina klasyczny marmur, co daje tej propozycji niezwykle wyjątkowy charakter.
Fantasy Grey to powierzchnia z połyskiem, która idealnie sprawdzi się jako element dekoracyjny na ścianach, współgrając z ocieplającym wnętrze kominkiem i ciemnymi regałami. Delikatny wzór marmuru świetnie sprawdzi się też w łazience czy kuchni, pasując niemal do każdego stylu.

Tajemnicza szarość

Amatorów połączenia bieli z szarością z pewnością zainteresuje nowy kolor konglomeratu kwarcytowego TechniStone® – Mystery White. Ten nieco ciemniejszy odcień bieli w połączeniu z szarymi użyleniami wprowadzi do wnętrza nieco tajemniczości i głębi.

Konglomerat kwarcytowy Mystery White bardzo dobrze komponuje się ze metalowymi elementami kuchni czy łazienki. Świetnie pasuje także do drewna. To idealna faktrua dla blatów kuchennych, łazienek czy stołów.

Szarość we włoskim stylu

Głęboka szarość w połączeniu z mniejszymi elementami kamienia to wizytówka nowego koloru – Taurus Terazzo Grey. Ten typowo włoski oryginalny wzór konglomeratu kwarcytowego dostępny jest zarówno w wersji matowej jak i z połyskiem. Ta propozycja świetnie sprawdzi się jako obicie podłogi, ścian czy też element wystroju łazienki i kuchni. Ciekawa faktura idealnie wpisze się w wystrój wnętrza w tradycyjnym lub włoskim stylu, ale może też urozmaicić loftowe, skandynawskie pomieszczenie.

_____________________________________
Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej – mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.