Witamy uczestników targów w erze „synchroniczności”

Od 21 do 24 maja 2019 r. będziemy prezentować nasze nowości w zakresie produktów, dekorów i powierzchni międzynarodowej publiczności podczas najważniejszych targów w branży — Interzum w Kolonii. Odwiedzający nasze stoisko o powierzchni 600 m² w hala 6.1, st. A70 będą mogli poznać ideę, która kryje się za mottem „MORE+less”. Opiera się on na elementach, które na pierwszy rzut oka jako same w sobie do siebie nie pasują, lecz w połączeniu dają niesamowite wrażenie.

 

Interzum 2019 - More+less

 

Podczas targów będziemy prezentować między innymi zalety płyt lakierowanych PerfectSense Gloss i Matt oraz obrzeża PP o niezwykłej jakości wydruku cyfrowego. Nasze blaty robocze z propozycjami nowych powierzchni oraz grubości stanowiące odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na cienkie materiały.

Nowe struktury nadają produktom jeszcze więcej charakteru. Dekor ST32 Feelwood Vintage stanowiący uzupełnienie kolekcji powierzchni synchronicznych charakteryzuje się wyglądem rustykalnego, starego drewna, ST20 Metal szczotkowany inspirowany jest metalem o delikatnie szczotkowanej powierzchni, natomiast dekor ST75 Satyna mineralna został stworzony specjalnie z myślą o reprodukcjach materiałów na blaty robocze.

 

Nasze produkty, zostaną wykorzystane równiez na przestrzeni ogólnej „Trends in Surfaces & Wood Design” (Trendy dotyczące powierzchni i wzorów imitujących drewno) w hali 6. Na przestrzeni „Digitalization” (Cyfryzacja) (hala 3.2), firma EGGER będzie prezentować swoją kolekcję materiałów oraz wszechstronne usługi. „Speakers Corner” w pasaż między halami 4/5 będzie miejscem, w którym będzie można spotkać naszych specjalistów: Michaela Gimpl i Stefanie Könemann z zespołu zarządzania dekorami i wzorami będą przemawiać we wtorek na stanowisku 21.5 od 15:00 do 15:30 oraz w czwartek na stanowisku 23.5 od 13:00 do 13:30. Temat wykładu: „MORE+less — is synchronicity an option?” (WiĘCEJ+mniej — czy synchroniczność ma sens?).