Wśród najlepszych na Interzum

Tegoroczne targi Interzum były prawdziwą ucztą dla miłośników dobrego designu. Na setkach stoisk zaprezentowano tysiące innowacji i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o komforcie dnia codziennego. Wśród nich nie zabrakło propozycji marki REJS.

Odbywające się co dwa lata w Kolonii targi Interzum to jedna z najważniejszych imprez poświęconych wzornictwu użytkowemu. Prezentowane tu rozwiązania i innowacje nadają ton całej branży meblowej i akcesoryjnej. Co w tym roku pokazali najlepsi projektanci i producenci, w tym oczywiście i firma REJS?

REJS na Interzum

Oglądając targowe ekspozycje nie sposób było nie odnieść wrażenia, że codzienność może być i łatwiejsza, i piękniejsza. Meble – ich komponenty i całe zabudowy, a także akcesoria do nich tworzone, zachwycały jakością, precyzją wykonania, naciskiem na detale i innowacyjnością.

Uwagę przyciągały kolory inspirowane barwami ziemi, żywe rośliny, w tym wertykalne ogrody i naturalne forniry – drewniane i kamienne. Projektanci postawili na autentyczność oraz funkcjonalność w nowym tego słowa znaczeniu. Obecnie nie ogranicza się ona jedynie do bezawaryjności, ale oznacza prawdziwą użyteczność. Proponowane produkty, w tym akcesoria meblowe, rozwiązują realne problemy i niwelują niedogodności. A do tego zapewniają komfort i cieszą oczy.

W trend ten idealnie wpisują się produkty prezentowane na ekspozycji REJS (D-058 w hali 07.1) np. nowe systemy Cargo Maxi z kolekcji PURO: Space oraz Space DUO.

Te wyjątkowo pojemne systemy organizacji pozwalają zamienić wysoką szafkę kuchenną w praktyczną spiżarkę. Dzięki zastosowaniu stelaża na froncie szafki (Maxi Space DUO) uzyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania produktów, a jednocześnie poprawiamy dostęp do znajdujących się w niej zapasów. Moduły Space można zamontować w konfiguracji typu side by side, to znaczy zamontować wersję lewą i prawą w dwóch sąsiadujących szafkach, albo w jednej pojemnej szafie. Uzyskamy większą przestrzeń przechowywania i perfekcyjne zagospodarowanie mebli. Kolorystyka systemów z kolekcji PURO: dębowy fornir połączony z matową czernią oraz szkło zestawione z bielą, świetnie wpisują się w najmodniejsze trendy wzornicze.

Interesujące są propozycje do szafek narożnych: Corner Space i Corner Space Plus. Ich udoskonalona konstrukcja i zastosowanie dodatkowych, specjalnych mechanizmów nie tylko pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń przechowywania, ale też sprawia, że wysunięcie koszy jest jeszcze łatwiejsze.

Jeszcze ładniej, jeszcze bardziej funkcjonalnie

Szuflady Ultra Box to kolejna nowość w ofercie firmy REJS. Nowa, cienka szuflada to udana synergia funkcjonalności i estetyki. Starannie dopasowane przegrody i wkłady skutecznie pomagają zachować porządek. I to nie tylko w kuchni, ale też w sypialni, biurze, łazience i garderobie. Dzięki nim nie musimy nerwowo szukać zapodzianych gdzieś przedmiotów podczas pracy, przygotowania posiłków, czy przygotowywania się rano do wyjścia z domu. Wszystko jest zawsze na swoim miejscu, tuż pod ręką.

Na majowych targach Interzum nie zabrakło nacisku na detale i produkty, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Utrzymane w czerni nowe ociekarki kuchenne REJS udowodniły, że nawet tak niepozorne elementy kuchennej zabudowy mogą stanowić ich ozdobę. I to nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności.

Interzum na plus

Duże zainteresowanie odwiedzających ekspozycję firmy REJS – a tych, było naprawdę wielu, budziły uchwyty i systemy oświetleniowe, które marka wprowadziła do oferty w ubiegłym roku. Nowoczesne rozwiązania świetlne, a także cały potrzebny osprzęt – od złączek, poprzez zasilacze po włączniki, pozwala tworzyć imponujące instalacje, a przez to kreować niepowtarzalny nastrój wnętrz. Co ważne, systemy te, oparte na technologii LED są jednocześnie energooszczędne i przyjazne środowisku.

– W imieniu firmy REJS chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach Interzum w Kolonii. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty i usługi oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania i że będziemy mogli nawiązać owocną współpracę w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do dalszego kontaktu.– powiedziała Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

www.rejs.eu www.e-rejs.eu