Wymarzone Kongo

Rok 2019 to dla marki Laveo okres obfitujący w nowości produktowe. Zaskakujący może być fakt, że znana i ceniona z szerokiej oferty zlewozmywaków granitowych marka, rozszerza swoje portfolio o nietypowe materiały. Wiosną tego roku wprowadza na rynek absolutną nowość – zlewozmywak stworzony z połączenia stali i szkła. Model KONGO to propozycja dla fanów doskonałego designu i nietuzinkowych rozwiązań.

Kiedy design łączy się z praktycznością

Zlewozmywak KONGO to nowatorski produkt, w którym komora i ociekacz wykonane zostały ze stali nierdzewnej, a blat z tafli czarnego szkła. Co ciekawe, zlew jest dostępny w konfiguracji będącej najbardziej popularną w roku 2018. To właśnie modele składające się z jednej komory i ociekacza były najczęściej wybieranymi przez klientów w ubiegłym roku. Również forma kwadratowej komory to ta najpopularniejsza. Wykonanie ze stali i szkła powoduje, że KONGO stanowić będzie niezwykle designerski element kuchni. Ze względu na zachowanie kątów prostych w komorze, zlew wykonywany jest ręcznie a nie tłoczony maszynowo, co pozwala na precyzję i dokładność podczas produkcji, która ma niemalże rzemieślniczy charakter. Wielu zastanawia pewnie jedno – szklany blat. Przecież za chwilę będzie porysowany lub pęknie pod wpływem ciepła. Nic bardziej mylnego! Grubość tafli, z jakiej wykonany jest blat to 8 mm. Zlewozmywak odporny jest na wynikające z normalnego użytkowania zarysowania, przebarwienia i szok termiczny – znosi temperaturę do 250 stopni. Nie należy martwić się również o jego wytrzymałość, podczas wiercenia otworów na baterię, ponieważ model ten ma je już zrobione fabrycznie. Wymiary zlewozmywaka to 510x780x200 mm, co pozwala zamocować go na szafce o szerokości 50 cm. Można go odwrócić w zależności od tego, z której strony chcemy mieć ociekacz. Głęboka na 20 cm komora ze stali nierdzewnej da komfort prac kuchennych. Zlewozmywak sprzedawany jest z syfonem, a marka Laveo daje na niego aż 15 lat gwarancji.

Laveo – KONGO

Spełnione marzenia

Ten nowoczesny zlewozmywak stanowić może prawdziwe spełnienie marzeń osób, które mimo szerokości oferty dostępnej na rynku, nie były w pełni usatysfakcjonowane z możliwości wyboru tego elementu wyposażenia kuchni. Od teraz obok zlewów granitowych i stalowych najbardziej wymagający klienci, mają do wyboru także  wykonany ze stali i szkła model KONGO. To nowatorski zlewozmywak, który stanowi idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Uzupełniony baterią z wykończeniem chromowanym będzie elementem kuchni, obok którego nie da się przejść obojętnie. W minimalistycznej lub industrialnej przestrzeni, w której użyto stonowanych barw, meble i elementy wystroju są proste, a dodatki dodają charakteru, dlatego taki zlewozmywak doskonale się tam sprawdzi. Design łączy się w KONGO z funkcjonalnością, dlatego też mimo użycia tafli szkła nie musimy martwić się o to, czy zlew zda egzamin w realnym życiu. Dzięki niemu możemy mieć w kuchni rzecz piękną i praktyczną.

Laveo – KONGO