Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Warsaw Home!

Już niebawem, od 7 do 10 listopada, hale Ptak Expo w Nadarzynie staną się miejscem największych w środkowej Europie targów wnętrz – Warsaw Home. W trakcie siódmej edycji tego prestiżowego wydarzenia będziecie mieli okazję zobaczyć najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania polskich i zagranicznych producentów, włączając w to naszą firmę REJS. Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska oznaczonego numerem D2.01.

Warsaw Home to nie tylko targi, to prawdziwe święto branży meblowej i wykończenia wnętrz, łączące w sobie świetny design oraz możliwości biznesowe. Świadczy o tym ogromne zainteresowanie, które podczas poprzedniej edycji przyciągnęło niemal 50 tysięcy odwiedzających z 46 krajów Europy, a także z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Chin i Indii. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie rekordowa pod względem frekwencji.

Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Wam nasze najnowsze produkty! Co przygotowaliśmy w tym roku? Oferujemy rozwiązania dla każdego zakątka Waszego domu: kuchni, biura, garderoby, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych. Na naszym stoisku będziecie mieli okazję zobaczyć nowości, takie jak Corner Space Plus, Cargo Maxi i Cargo Maxi Space DUO z linii Maxima PURO, a także nasze już uznane i cenione produkty, takie jak szuflady Ultra Box, systemy do segregacji odpadów, stelaże House Master i Futuro oraz linię Variant MULTI.

Nasza Strefa Koncept to miejsce, gdzie będziecie mogli przetestować najbardziej innowacyjne rozwiązania i mechanizmy. Ponadto, prezentujemy prototypy, które jeszcze nie trafiły do produkcji, ale które chcemy rozwijać i udoskonalać. Jako nowość wprowadzamy Strefę Tapicerowaną, gdzie zaprezentujemy akcesoria i komponenty do produkcji łóżek, foteli i sof. Nie zabraknie również uchwytów, okuć i systemów oświetleniowych. W Strefie Dekores odkryjecie możliwości wzornicze i użytkowe komponentów do produkcji najpiękniejszych mebli, włączając w to blaty, fronty, konglomeraty i płyty marek: Krion, XTONE, Formica, AGT, Panmar Wood i inne.

Dla tych z Was, którzy śledzą najnowsze trendy wzornicze, polecamy nasz Trendbook 2023/2024, w którym znajdziecie mnóstwo inspiracji i pomysłów, a także podsumowanie najważniejszych nurtów świata designu. Na Warsaw Home pokażemy go po raz pierwszy! Oprócz tego, serdecznie zapraszamy Was na pyszną kawę oraz ciekawe rozmowy – nasi eksperci i doradcy będą czekać na Was w hali D na stoisku D2.01.

Do zobaczenia na Warsaw Home!

www.rejs.eu www.e-rejs.eu