Zjedz Francuskie Śniadanie z REJS

Wyborna kawa, kruche pieczywo, aromatyczne sery, a do tego prezentacja najlepszych systemów i akcesoriów meblowych – tak w skrócie wygląda program Francuskich Śniadań REJS. Kolejna runda wyjątkowych spotkań organizowanych w punktach handlowych marki i jej autoryzowanych dystrybutorów rusza już na początku marca i potrwa do końca miesiąca. Nie przegap ich!

Gwiazdą kolejnej tury spotkań marki REJS będą systemy utrzymane w kolorze grafitowym. A dokładniej wykonane z drutu cargo i cornery. Ażurowe systemy mini, midi i maxi, przeznaczone są odpowiednio do dolnych i wysokich szafek kuchennych. Pozwalają optymalnie wykorzystać i zagospodarować przestrzeń, a jednocześnie – zapewniają komfort codziennej pracy w kuchni, ułatwiając dostęp do przechowywanych rzeczy. Prezentowane rozwiązania: te doskonale znane i te zupełnie nowe, będzie można zobaczyć i wypróbować w wybrane dni marca. Dokładne terminy można sprawdzić na stronie www.rejs.eu.

Co jeszcze czeka uczestników Francuskich Śniadań? Rzecz jasna pyszny poczęstunek w stylu francuskim: pachnąca kawa, wybór serów, kruche croissanty… A do tego prezentacja innych bestsellerowych rozwiązań REJS: systemów oświetleniowych, uchwytów (w tym modeli premierowych) oraz prowadnic. Podczas spotkań (od godz. 8 do 12) będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat wszystkich rozwiązań i innowacji, a także fachowe porady dotyczące ich montażu.

Mało tego, na uczestników Francuskich Śniadań czekają atrakcyjne upominki. Mogą też liczyć na specjalne rabaty w wysokości 5% na całą ofertę REJS (z wyjątkiem produktów Dekores i Blum) w dniu trwania akcji.

Serdecznie zapraszamy!

www.rejs.eu www.e-rejs.eu