ALVIC prezentuje swoje nowe Kolekcje na 2022

Piękno natury i jej różne odcienie stają się bohaterami nowych propozycji firmy Luxe, Zenit i Syncron na ten rok.

ALVIC rozszerza swoją ofertę o 19 modnych wzorów o wysokim połysku, supermacie i fakturach

ALVIC, wiodąca innowacyjna firma w produkcji i dystrybucji komponentów dla branży meblarskiej i dekoracyjnej, prezentuje swoje nowe projekty na rok 2022, składające się z trzech nowych kolekcji inspirowanych pięknem natury i jej różnymi odcieniami. Dziewiętnaście nowych wzorów w połączeniu z wykończeniami o wysokim połysku -Luxe-, matowym -Zenit- lub teksturowanym -Syncron-, dzięki tym nowościom ALVIC wprowadza na rynek najnowsze trendy i poszerza swoją szeroką gamę o nowe innowacyjne propozycje.

Nowe kolekcje: Pigments, Croma i Cross Metal zostały opracowane z myślą o inspirowaniu i tworzeniu wyjątkowych przestrzeni. Każde wykończenie zostało specjalnie dobrane w celu wzbogacenia projektów. Są one wynikiem analizy trendów wnętrzarskich na nadchodzący rok, przeprowadzonej przez zespół ds. innowacji firmy. Wszystkie nowe projekty są dostępne w postaci paneli, gotowych elementów i drzwi oraz oferują dopasowane krawędzie, co gwarantuje szeroką gamę możliwych konfiguracji dla architektów, projektantów i projektantów wnętrz.

Nowa kolekcja Pigments sięga początków koloru i przedstawia modne monokolory na rok 2022: Ginger, Arena, Almagra, Camel i Tortora, pięć wyrafinowanych odcieni, które z osobowością odtwarzają spokojną, naturalną atmosferę. Posiadają unikalne właściwości i gwarancję technologii Zenit, powierzchnie lakierowane Supermatt, wysoce odporne na zarysowania i ścieranie, jedwabiste w dotyku i odporne na odciski palców.

Awangardowa i zmysłowa, nowa kolekcja Croma firmy ALVIC reprezentuje odbicie światła na naturze i krajobrazie, tworząc nieskończone bogactwo chromatyczne. Pięć wzorów, które składają się na Cromę – Blue, Sunset, Peach, Crop i Oat – odtwarzają grę światła i koloru w sobie iw połączeniu ze sobą. Dostępne są zarówno w technologii Luxe, jak i Zenit.

Kolekcja Cross Metal podkreśla metaliczny efekt jasnego złota, szampana, miedzi i tytanu. Nasi eksperci wybrali teksturowane wykończenie, które odtwarza rozdarty metal, tworząc efektowny projekt. Te nowe projekty, dostępne w Syncron, poszukują wyjątkowych wrażeń w dotyku i wzroku, wprowadzając awangardowy akcent do każdej dekoracyjnej przestrzeni lub mebli.

Podobnie, dzięki tym nowym propozycjom ALVIC gwarantuje zrównoważony rozwój środowiska, z mocnym zobowiązaniem firmy do poszanowania środowiska, zarówno w przypadku stosowania certyfikowanych surowców, jak i procesów przemysłowych stosowanych przy produkcji wszystkich produktów i powierzchni.

Innowacje w projektowaniu, procesie i produkcji nowych powierzchni Alvic to jeden z filarów firmy. ALVIC, firma, która rozpoczęła działalność w Jaén i Katalonii, jest dziś światowym liderem w produkcji i dystrybucji paneli oraz komponentów dla przemysłu meblarskiego i jest obecna w ponad 100 krajach na 5 kontynentach.

Wszystkie nowe projekty na rok 2022 można teraz odkryć w salonie ALVIC przy Hermosilla 77 w Madrycie.