Bostik Mamut Glue numerem 1 segmentu klejów montażowych w Polsce!

Pomimo rosnącej konkurencji w kategorii produktów chemii budowlanej, Bostik Mamut Glue od wielu lat pozostaje bezsprzecznym liderem wśród klejów montażowych. Znakomite walory użytkowe sprawiają, że Mamut Glue jest powszechnie stosowany przez profesjonalistów i miłośników majsterkowania w całym kraju. To niezawodny klej montażowy, który zapewnia NATYCHMIASTOWY CHWYT i BARDZO SILNE WIĄZANIE. Najmocniejszą stroną tego produktu jest jednak UNIWERSALNOŚĆ.

Bostik Mamut Glue można używać do klejenia większości materiałów budowlanych czy elementów wykończeniowych, a preparat najlepiej sprawdza się w przypadku montażu ciężkich, mocno obciążonych elementów. Silny i szybki chwyt zapewnia bezproblemowe zamocowanie parapetu, blatu, gzymsu lub paneli ściennych. Unikalna receptura Mamuta umożliwia aplikację kleju także w przypadku materiałów wrażliwych na działanie środków chemicznych, a możliwość stosowania kleju Bostik Mamut Glue w połączeniu z podłożami suchymi i mokrymi to również jego niewątpliwe zalety. Tak więc bez względu na to, czy potrzeba przykleić lustro, dachówki ceramiczne czy parapet Mamut stanie na wysokości zadania.

Zapewne nie wszyscy użytkownicy klejów montażowych wiedzą, że od 1 stycznia 2021 roku przepisy budowlane dotyczące dopuszczenia do obrotu w Polsce klejów montażowych uległy zmianie. Aktualizacja przepisów objęła kleje do parkietu, tapet, wykładzin, płytek oraz uniwersalne kleje montażowe, w tym Bostik Mamut Glue, a także produkty konkurencji.

Żeby spełnić nowe wymogi prawne, a także potwierdzić ZNAKOMITE WŁAŚCIWOŚCI ROBOCZE kleju Bostik Mamut Glue przeprowadziliśmy badania, które zakończyły się uzyskaniem pozytywnej oceny technicznej KOT (Krajowa Ocena Techniczna), wydanej przez instytut ITB. Zgodnie z tym dokumentem, potwierdzony został SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ kleju Bostik Mamut Glue. To aż 17 różnych kombinacji materiałowych obejmujących m.in.: drewno, beton, PCV, ceramika, metale, MDF, HGF, G-K, czy lustra. Dokument KOT potwierdza także możliwość stosowania produktu na zewnątrz.

Jak widać popularność Bostik Mamut Glue, nie jest dziełem przypadku. To produkt, którego najważniejsze walory, a więc SILNY i NATYCHMIASTOWY CHWYT oraz UNIWERSALNOŚĆ mają potwierdzenie w opiniach klientów, oraz dokumentacji KOT. Nasz klej elastyczny po prostu nie ma sobie równych! Wiemy, że pomimo bardzo dużego grona odbiorców, którzy znają i używają Mamuta na co dzień, jest też spora grupa użytkowników, którzy jeszcze nie słyszeli o naszym bestsellerowym produkcie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii reklamowej obejmującej setki autobusów w największych miastach Polski! Bostik Mamut Glue z odświeżoną szatą graficzną od maja króluje na ulicach największych miast w kraju. Kto z Was już widział reklamy naszego kleju? W ramach akcji promującej Bostik Mamut Glue uruchomiliśmy także konkurs, w którym do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, dlatego gorąco zachęcamy Was do udziału w naszej zabawie. Szczegóły znajdziecie tutaj:

https://diy.bostik.com/pl-PL/landing/konkurs


www.bostik.pl

www.facebook.com/bostikpolska

Bostik jest wiodącym, globalnym producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w opracowywaniu i wytwarzaniu innowacyjnych rozwiązań do klejenia i uszczelniania. Firma zatrudnia obecnie ponad 6000 osób w 49 krajach na 5 kontynentach. Dostarcza zróżnicowane produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i odbiorców biznesowych z branż m.in. budowlanej i przemysłowej. Od momentu powstania w 1889 roku, firma opatentowała ponad 9000 technologii. Obecnie kontynuuje rozwój jako część Grupy Arkema – światowego lidera w dziedzinie chemii specjalistycznej i materiałów o wysokiej wydajności.