Nowy koncept trendowy i nowe hity wzornicze Schattdecor //FREIRAUM// nieograniczone niczym możliwości!

Firma Schattdecor w czasie targów Interzum zaprezentowała swoją nową koncepcję trendów „Freiraum”.  Dobra przyszłość wymaga nowych, innowacyjnych rozwiązań i ewolucji w  materiałach wykończeniowych. Według Schattdecor, dzisiejsi projektanci mają do dyspozycji wiele możliwości technologicznych. Nie ma już żadnych ograniczeń w naszym myśleniu i projektowaniu. Co to oznacza dla nas i dla naszej przyszłości? Nieograniczone niczym możliwości.

Mieszkać = pracować = żyć

Pokazują to również najnowsze trendy we wnętrzach. Poszczególne strefy naszego życia przenikają się, granice pomiędzy nimi są płynne. Wzornictwo jest uniwersalne i uspokojone. Dominującym tematem jest natura, która daje nam dodatkową przestrzeń życia, ale także jest istotnym czynnikiem projektowym we wnętrzach. Wzory i kolory inspirowane są naturalnymi, organicznymi materiałami i kształtami.

Riva – nieograniczone możliwości

Dekor Riva cieszy się dużym zainteresowaniem. To nowy wzór Schattdecor, który został po raz pierwszy zaprezentowany na targach Interzum. Rysunek drewna wiśniowego jest prosty i harmonijny. Bez sęków, bez pęknięć – tworzy naturalny charakter forniru. Riva to bardzo udany debiut targowy.

Acapulco – wszechstronny

Dzięki swojej naturalnej różnorodności Acapulco doskonale dopasowuje się do swojego otoczenia. To sprawia, że wzór ten jest wszechstronny i daje wiele możliwości. Jest odpowiedzią na popyt na naturalność  materiałów. Zaprezentowany po raz kolejny na targach Interzum 2023, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród klientów i odwiedzających targi.

Dąb Karlstad – prawdziwy hit

To samo dotyczy dekoru Dąb Karlstad, który Schattdecor zaprezentował  w kilku wersjach kolorystycznych na stoisku targowym. Otrzymał on wiele pozytywnych opinii –  co potwierdza duży potencjał tego wzoru. Dlaczego? Tak właśnie wygląda nowoczesny, zrównoważony design! Zrównoważony, ponieważ jest bezpieczny i wszechstronny. Czy to na małych, czy dużych powierzchniach – Karlstad Dąb jest dyskretny i ponadczasowy. Dekor ma niesamowity potencjał.

Schattdecor Sp. z o.o.

ul. Sowia 10, PL 62-080 Tarnowo Podgórne

Zakład w Głuchołazach, ul. gen. Andersa 1, PL 48-340 Głuchołazy

www.schattdecor.com

Instagram@schattdecorgroup