Efektowna szafka w salonie w oprawie jasnych ścian

Wnętrza skąpane w spokojnych barwach to najlepsze tło dla efektownych elementów wyposażenia. Na pierwszy plan wysuwają wyróżniające się walory estetyczne mebli, podkreślając piękno dekoracji, ich oryginalną bryłę, interesujący kolor czy fakturę. Bardzo dobrze widać to na przykładzie designerskich szafek w salonie.

fot. Dekoral

Stonowane barwy nie odwracają uwagi od tego, co we wnętrzach najpiękniejsze. Zostawiają pole do popisu światłu, które z wprawą wydobywa najbardziej efektowne detale z otoczenia. Wykonana z jasnego drewna urodziwa szafka w scenerii ścian pomalowanych farbą Dekoral Effect 3in1 w odcieniu Biały naturalny zachwyca dopracowanym w każdym calu wzornictwem. Jej fronty zdobią geometryczne półkola, wyznaczające współczesną estetykę mebla. Naturalny rysunek słojów drewna podkreślony grą światła w białym salonie podbija dodatkowo efekt trójwymiarowości.

Biała komoda z kunsztownymi zdobieniami doda niebanalnego wyrazu każdej stylizacji. Szczególnie wdzięcznie harmonizuje jednak z dekoracyjną sztukaterią pokrytą emalią Dekoral Express Top. Za sprawą takiej kompozycji wnętrze zachowuje elegancki charakter, a jednocześnie świetnie wpisuje się w klimat vintage. Złocone uchwyty podkręcają wysmakowany styl, zachwycając klasycznym wzorem, a świeże kwiaty w wazonie wnoszą do aranżacji odrobinę lekkości i koloru.

fot. Dekoral

Drewniana komoda w ciemnoorzechowym odcieniu swym wyrazistym zabarwieniem pięknie wybija się w scenerii jasnych ścian w odcieniu Szary pochmurny od Dekoral. Udekorowane delikatnym ryflowaniem fronty i lekko zaokrąglony kształt nadają bryle mebla finezję, ze smakiem nawiązując do najgorętszych wnętrzarskich trendów. Dzięki rozsuwanym drzwiczkom mebel nie potrzebuje wiele wolnej przestrzeni wokół, sprawdzi się więc także w małych pomieszczeniach. Niebieskie akcenty w dekoracjach ze szkła i tekstyliach ozdobią wnętrze, dodając aranżacji odrobinę głębi.

Więcej pomysłów na wyeksponowanie wyrazistych elementów wyposażenia za pomocą jasnych ścian znajduje się na https://www.dekoral.pl/inspiracje/.