Häfele z Diamentem Meblarstwa 2023

Kultowy zawias Metalla+ w wersji OX znalazł się wśród laureatów prestiżowego konkursu branżowego Diament Meblarstwa 2023. Jury przyznało okuciu nagrodę w kategorii „Funkcja mebla – klasa standard”.

Zawias Metalla+OX zyskał uznanie branży meblarskiej i został nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2023. Jury doceniło nie tylko funkcjonalność, ale i nowoczesny design Metalli+. Nowe, oksydowane wykończenie zawiasów sprawia, że idealnie odpowiada ono na najnowsze trendy wnętrzarskie, w których królują ciemne (czarne i antracytowe) meble.

Jesteśmy dumni, że nasz produkt zdobył takie wyróżnienie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i dbamy, by nasze produkty były zgodne z najnowszymi trendami. Tak jest też w przypadku nowej, nagrodzonej wersji Metalla+. Dzięki wersji OX można tworzyć spójne kolorystycznie meble, w których nawet okucia dodają stylu – mówi Magdalena Dymek, kierownik ds. marketingu Häfele Polska. Jak dodaje, zawias Metalla+OX to kolejny produkt z asortymentu Häfele, który zdobył nagrodę Diament Meblarstwa. Wcześniej był to m.in. system oświetlenia Loox5 i najmniejszy na rynku bezzawiasowy podnośnik Free Space.

Zawias popularny wśród stolarzy

Seria zawiasów Metalla+ jest dobrze znana stolarzom, a także firmom produkującym seryjnie meble. Profesjonaliści cenią nasze zawiasy za bardzo dużą ilość rozwiązań i świetny stosunek jakości do ceny. Jakość zawiasów Metalla+ jest potwierdzona certyfikatem LGA (poziom 2 – 40 tys. cykli).

Prestiżowa nagroda w branży meblarskiej

Diament Meblarstwa to prestiżowy konkurs organizowany od 2007 roku przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. oraz Meble.pl SA. Co roku do konkursu zgłaszanych jest ponad 100 produktów, które podlegają ocenie kilkunastoosobowego jury złożonego z  ekspertów z branży meblarskiej i aranżacji wnętrz. Jurorzy wybierają produkty, które są wyjątkowe pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności czy funkcjonalności. W tym roku pod uwagę brany był asortyment wprowadzony na rynek po listopadzie 2021 roku lub ten, który pojawi się w produkcji z początkiem roku 2023.

Häfele to globalna firma działająca od 1923 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie. Firma jest wsparciem dla szerokiego grona stolarzy, przemysłu meblarskiego, architektów, projektantów, producentów drzwiowych i okiennych. W Häfele pracuje przeszło 6 tys. pracowników w kilkudziesięciu krajach. Firma ma ponad 160 tys. klientów na całym świecie, 5 zakładów produkcyjnych, 37 oddziałów i liczne biura sprzedaży.