Łatwa instalacja i regulacja – Podnośniki Top Stays

Podnośniki Top Stays

Seria ST

Seria ST zapewnia ruch podnoszenia dla pary drzwi połączonych poziomo. Zrównoważona kontrola drzwi – W obrębie serii dostępne są różne modele w celu dopasowania udźwigu okuć do rozmiaru i wagi pary drzwi. Elementy kontroli regulacji są tak skalibrowane, aby umożliwiać utrzymywanie drzwi w każdej pozycji otwarcia.

Seria ST jest dopasowana do par drzwi o wysokości 480 do 1040mm. Łatwa instalacja i regulacja – Montaż drzwi dla urządzeń podnoszących jest podobny do beznarzędziowego montażu zawiasów zatrzaskowych. Końcową regulację drzwi umożliwiają wbudowane regulacje wysokości, rozstawu i głębokości.

Płynny ruch i wykorzystanie spowalniacza – Urządzenia podnoszące płynnie przesuwają drzwi w pełnym zakresie otwierania, aż do łagodnego zatrzymania w pozycji pełnego zamknięcia. Można także regulować wielkość siły zamykania.

Seria SQ

Seria systemu podnoszenia SQ obsługuje podnoszenie pojedynczych drzwi w górę, przez co nadaje się do szafek ściennych, a także do wysokich szafek. Miejsca stosowania: Kuchnia, pokój dzienny, biuro i łazienka.Płynne działanie i brak ograniczeń, wygoda i elegancja

Rygorystyczne wykonanie konstrukcji mechanicznej, regulowana siła otwierania i podnoszenia oraz szybkość zamykania. Regulowana szybkość zamykania i siła tłumienia zamykania, umożliwiają elastyczne otwieranie i zamykanie każdego panela drzwi.Ciche i płynne zamykanie

Kąt otwarcia 107° lub 110°, umożliwia łatwe wyjmowanie, bez ograniczenia liczby produktów wewnątrz szafki. Najwyższa jakość procesu produkcji, spokojne i ciche zamykanie.

Dekoracyjna osłona dobrana do osobistych preferencji – Stylowa konstrukcja z jedno i dwukolorowymi nasadkami pokrywy, adaptują się do nowoczesnego, minimalistycznego umeblowania domu.

Pozycja drzwi: Regulacja 3D – Zatrzaskowy mechanizm bardzo ułatwia instalację i demontaż. Panel drzwi z regulacją 3D, zapewnia idealne otwieranie i zamykanie.

Seria SF

Jako alternatywne rozwiązanie do konwencjonalnych zawiasów do drzwi, okucia podnoszące Top Stay tworzą nową dynamikę dla funkcji drzwi szafek.

Zrównoważona kontrola drzwi – W obrębie serii dostępne są różne modele w celu dopasowania udźwigu okuć do rozmiaru i wagi drzwi. Elementy kontroli regulacji są tak skalibrowane, aby umożliwiać utrzymywanie drzwi w każdej pozycji otwarcia. Seria SF jest dopasowana do pojedynczych drzwi o wysokości 250 do 700mm.

Łatwa instalacja i regulacja – Montaż drzwi dla urządzeń podnoszących jest podobny do beznarzędziowego montażu zawiasów zatrzaskowych. Końcową regulację drzwi umożliwiają wbudowane regulacje wysokości, rozstawu i głębokości.

Płynny ruch i wykorzystanie spowalniacza – Urządzenia podnoszące płynnie przesuwają drzwi w pełnym zakresie otwierania, aż do łagodnego zatrzymania w pozycji pełnego zamknięcia. Można także regulować wielkość siły zamykania.

 

Więcej na AMIX.pl