Segregatory do szuflad od AMIX

Segregatory do szuflad – PL.43.ITAL.60.02, PL.43.60.03, PL.43.ITAL.80.03, PL.43.ITAL.80.04, PL.43.ITAL.90.03, PL.43.ITAL.90.04

Dobrze wiemy, że ekologia staje się coraz istotniejsza w życiu każdego z nas. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, co dzieje się z naszą planetą i odczuwamy konsekwencje jej zaniedbywania. Chcemy także sami robić jak najwięcej dla ekologii. Dlatego też zaczynamy przywiązywać wagę do kwestii związanych z klimatem, pożywieniem oraz powietrzem. Stan tych wszystkich czynników ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Zaburzony klimat, skażone jedzenie i wszechobecny smog to bardzo przykre zjawiska. Z tych wszystkich powodów zostały stworzone ekologiczne segregatory do szuflad. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które ułatwia segregację śmieci i dbanie o ekologię. Oprócz tego, jest to świetny sposób na zaoszczędzanie miejsca w mieszkaniu. Zamiast kilku koszów: do plastiku, papierów i do odpadów komunalnych, można zaopatrzyć się w ekologiczne segregatory do szuflad. Dzięki temu, odpadki mogą być gromadzone w jednym miejscu.

Kosze z wygodnymi uchwytami i praktycznymi pokrywkami przeznaczone do umieszczenia wewnątrz szuflady (np. System Box) o szerokości 600, 800 lub 900 mm. Wszystkie pojemniki wyposażone są w podstawkę którą można dociąć pod wymiar szuflady oraz małe pojemniki na drobiazgi które nadają się do przechowywania środków czyszczących.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów, w każdym domu bez problemu uda się zamontować ekologiczny segregator na śmieci. Zaopatrzenie się w taki zestaw pojemników sprawi, że segregowanie śmieci będzie łatwym i przyjemnym zajęciem. Od tej pory Twoje śmieci już zawsze będą idealnie posegregowane, a Ty każdego dnia będziesz dokładał swoją małą cegiełkę do pracy nad zielonym światem.

więcej na: AMIX.pl