Trzy Diamenty dla REJS

Linia akcesoriów do garderoby Maxima Puro, stelaż do szaf gospodarczych House Master i elektryczny stelaż biurka Futuro – oto propozycje marki REJS, które uhonorowano prestiżową nagrodą „Diament Meblarstwa 2021”. Rozwiązania te doceniono za funkcjonalność, innowacyjność i atrakcyjny design. Ale nie tylko. Równie istotne było to, że perfekcyjnie wpisują się one w aktualne trendy i oczekiwania konsumentów.

Przyznane przez Jury 16tej edycji konkursu organizowanego przez redakcję magazynu BIZNES Meble.pl „Diamenty”, to jedna z najbardziej prestiżowych nagród polskiego meblarstwa. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że w tym roku aż trzy z nich trafiły do firmy REJS. Jakie walory oferują nagrodzone rozwiązania?

Przeznaczona do garderoby linia akcesoriów Maxima Puro, wyróżniona została w kategorii “Strefa przechowywania – klasa premium”. Linia ta stanowi odpowiedź na potrzebę porządkowania domowej przestrzeni, również tej najbardziej prywatnej. Rozwiązania, które obejmuje – pomysłowe stelaże, szuflady różnego typu, a także systemy organizacji i wkłady, pozwalają w sposób bardzo funkcjonalny, a zarazem elegancki i estetyczny zorganizować przestrzeń, w której przechowujemy ubrania, buty, dodatki i inne tekstylia.

Stworzony z myślą o organizacji artykułów i akcesoriów do utrzymania porządku, stelaż do szaf i pomieszczeń gospodarczych House Master wyróżniony został w kategorii “Strefa przechowywania – klasa standard”. Zaprojektowano go tak, by schowanie w jednej szafce zmiotek, wiader, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Z kolei umożliwiający regulację wysokości biurka stelaż elektryczny Futuro to nieocenione udogodnienie w dobie pandemii, gdy tak wiele osób zmieniło biuro na home office. Wyróżniony w kategorii “Strefa pracy – podstawa pracy – klasa premium” stelaż Futuro umożliwia płynną regulację wysokości ułożenia blatu w zakresie 625-1275 mm, a przez to pozwala na szybką zmianę pozycji z siedzącej na stojącą (lub odwrotnie) i dopasowanie jej do preferencji i aktualnych potrzeb osoby pracującej. A wszystko po to, by zminimalizować skutki wielogodzinnej pracy w jednej wymuszonej pozie.

www.rejs.eu www.e-rejs.eu

OPISY PRODUKTÓW

Maxima Puro

Przeznaczona do garderoby linia Maxima Puro obejmuje akcesoria meblowe ułatwiające organizację i uporządkowanie przechowywanych w niej rzeczy – ubrań, butów, dodatków i różnych tekstyliów. Starannie przemyślana i zaprojektowana kolekcja stanowi ukłon zarówno w stronę funkcjonalności, jak i estetyki. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o detale i wykończenie akcesoria stanowią prawdziwą ozdobę garderobianych pomieszczeń. Maxima Puro do garderoby obejmuje kilka produktów. Są to:

  1. Dostępne w bieli i czerni, a także z atrakcyjnym dekorem z forniru dębowego lub transparentnego szkła, szuflady wewnętrzne w 3 szerokościach – 600, 800 i 900 mm. Wykonane są z grubej blachy, która gwarantuje im wytrzymałość. Prowadnice pełnego wysuwu zapewniają lekki, płynny ruch nawet w przypadku dużego obciążenia szuflady, a maty antypoślizgowe zabezpieczają produkty przed przesuwaniem się.
  2. Dostępne w wielu konfiguracjach i rozmiarach wkłady garderobiane do szuflad z linii Maxima Puro i Slim Box, pozwalają na uporządkowanie biżuterii, krawatów, zegarków, a nawet kosmetyków. Dostępne są w 2 wariantach: modele obite białą ekoskórą wyłożone są miękkim czarnym aksamitem, zaś te obleczone czarną ekoskórą – aksamitem miedzianym.
  3. Wykonane z blachy nadstawki na buty można ustawić w taki sposób, by zyskać dodatkową przestrzeń, a jednocześnie zabezpieczyć obuwie przed odkształceniem. Nadstawki mają gładką powierzchnię, więc wygodnie można na nich ustawić nawet szpilki. Dostępne są w bieli i czerni w 3 szerokościach – 600, 800 i 900 mm.

House Master

Dostępny w wersji prawej i lewej, w kolorze grafitowym stelaż House Master przeznaczony jest do spiżarni lub wysokich szafek o szerokości 400 mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: 3 kosze o różnych rozmiarach, listwę na 3 haczyki, wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i 3 uchwyty na trzonki.

Kosze, które służą za półki wyłożone są specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu przechowywane na nich produkty np. butelki nie przesuwają się podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy wiaderko i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20 kg, umożliwia schowanie wielu produktów.

Futuro

Stelaż elektryczny Futuro umożliwia płynną regulację wysokości ułożenia blatu w zakresie 625-1275 mm, a przez to dopasowanie jej do preferencji i aktualnych potrzeb osoby pracującej przy nim. Jeśli chcemy pracować na stojąco, usiąść na niższej niż fotel piłce czy udostępnić biurko dziecku – dostosowanie miejsca pracy zajmie dosłownie chwilkę.

Obniżać lub podwyższać blat można za pomocą prostego w obsłudze panelu sterowania – wystarczy przycisnąć odpowiedni przycisk i gotowe. Dokładna wysokość blatu wyświetli się na panelu. Można również wprowadzić do systemu 4 ulubione pozycje. Bezpieczeństwo regulacji zapewnia specjalny mechanizm, który wstrzyma ruch po zauważeniu przez czujnik przeszkody.

Futuro dostępny jest w trzech kolorach – białym, czarnym i srebrnym. Dzięki regulowanej szerokości (w zakresie 1075-1800 mm) można do niego zamocować blat o maksymalnych wymiarach 1000×2000 mm.