Zmiany w Zarządzie INTERPRINT Polska

Z dniem 1 stycznia 2024 r. Holger Dzeia złożył rezygnację z członkostwa w Zarządzie INTERPRINT Polska, aby móc w pełni skupić się na nowych zadaniach. Jednocześnie Cezary Bąbała i David Rauchalles zostali powołani na Członków Zarządu INTERPRINT Polska.

Firma INTERPRINT Polska z początkiem 2024 roku wprowadziła istotne zmiany w swojej strukturze. Z członkostwa w Zarządzie zrezygnował Holger Dzeia, który od tej pory będzie odpowiadał za ważne projekty sprzedażowe Grupy, w roli Dyrektora ds. Strategicznych Relacji z Klientami.

Do Zarządu firmy dołączyli natomiast nowi członkowie. Cezary Bąbała będzie odpowiedzialny za finanse i administrację, natomiast David Rauchalles zadba o sprzedaż i marketing zarówno dla folii XELIO, jak i papieru dekoracyjnego. Jochen Geiger pozostaje natomiast odpowiedzialny za pion techniczny, jednocześnie przejmując funkcję reprezentanta polskiego Zarządu. Wszyscy trzej Członkowie Zarządu INTERPRINT Polska raportują bezpośrednio i na równych prawach do Zarządu niemieckiej spółki matki.

Cezary Bąbała pracuje w INTERPRINT Polska w dziale kontrolingu od roku 2008. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2004 roku w dziale finansowym firmy Philips Polska S.A.

David Rauchalles związany jest z branżą dekorów od 1998 roku. Do zespołu INTERPRINT dołączył w roku 2018. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i relacjach z klientami.

Jochen Geiger od 1998 roku związany jest z zarządzaniem produkcją folii finish. Do INTERPRINT Polska dołączył w 2009 roku jako Dyrektor ds. Technicznych, przejmując odpowiedzialność za obszar produkcji papieru dekoracyjnego i folii finish. Od 2013 roku jest Członkiem Zarządu firmy.

INTERPRINT to jedna z wiodących drukarni papieru dekoracyjnego na świecie, która powstała w 1969 roku w Arnsbergu (Niemcy). Obecnie posiada 9 fabryk produkcyjnych w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania dla przemysłu meblarskiego, branży drzwiowej oraz producentów paneli podłogowych.

Więcej: https://www.interprint.com/pl