Elegancki podnośnik do frontów

Przy wyborze komponentów meblowych warto zwracać uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale i estetykę. Firma GTV stawia podnośnik NEO, który łączy w sobie design i ergonomię.    

Producent akcesoriów meblowych oferuje wiele rodzajów podnośników do frontów. Wśród nich największą grupę stanowią gazowe, które zostały wzbogacone o podnośnik NEO. Właśnie ten produkt jest dowodem na to, że w przypadku kategorii komponentów meblowych warto wymagać czegoś więcej niż tylko samej funkcjonalności. Najmłodszy w ofercie GTV podnośnik charakteryzuje się minimalistycznym, eleganckim designem, który nadaje lekkość otwieranym do góry frontom. NEO dostępny jest w klasycznej bieli i modnym antracycie, co pozwala mu skomponować się  z kolorem szafek – a w nowoczesnych kuchniach dominują właśnie biel i odcienie szarości. Dobrze dopasowane detale wyraźnie wpływają na estetyczny wygląd całej szafki. Nowy podnośnik jest ponadto uniwersalny – sprawdzi się w meblach kuchennych, salonowych i biurowych.

Ergonomia na plus

Podnośnik do klap NEO występuje w dwóch rozmiarach cylindra: 12 i 15 mm. Został przetestowany i posiada certyfikację na 40 tys. cykli, co zapewnia wygodne i bezawaryjne użytkowanie. Istotną cechą NEO jest także to, że można go łatwo i szybko zamontować bez użycia narzędzi, dzięki czemu bezproblemowo wpina się go w mocowanie i wypina z niego. Posiada zaślepki maskujące otwory montażowe, co niewątpliwie podnosi estetykę produktu. Dzięki wysokiej kulturze pracy nowy podnośnik GTV zapewnia maksymalną ergonomię i wygodę użytkowania na długie lata.

https://www.gtv.com.pl/pl/