Nowość! Blaty kompozytowe Defra Minerals

We współczesnych łazienkach coraz częściej spotkać można szafki z blatami jako miejscem do przechowywania akcesoriów. To właśnie ta dodatkowa przestrzeń użytkowa sprawia, że na to rozwiązanie decyduje się coraz więcej urządzających. Marka Defra nie jest obojętna na potrzeby swoich klientów i wprowadziła do oferty nowoczesne, niezwykle trwałe i odporne na wilgoć blaty kompozytowe – Defra Minerals. To połączenie wyjątkowego designu z najwyższą jakością materiału.

Defra Minerals to blaty kompozytowe należące do kolekcji Defra Compose, wykonane z naturalnego kamienia akrylowego, spełniające najwyższe standardy jakości oraz normy ekologiczne. Są niezwykle trwałe i nie pochłaniają wilgoci, a więc nie odkształcają się i zachowują niezmienioną formę przez długie lata. Świetnie zatem spełnią swoją funkcję zamontowane zarówno w łazience, jak i kuchni. Blaty kompozytowe Defra Minerals są także nieporowate, jednorodne i homogeniczne. Oznacza to, że do ich codziennej pielęgnacji wystarczy miękka ściereczka i łagodne środki czystości. Trudniejsze do usunięcia plamy należy zalać środkiem wybielającym i pozostawić na powierzchni nie dłużej niż 5 minut, a następnie oczyścić uniwersalnym środkiem czyszczącym i przetrzeć wilgotną ściereczką. W przypadku ubrudzenia blatu np. lakierem do paznokci, można go łatwo usunąć bezacetonowym zmywaczem lub łagodnym mleczkiem do czyszczenia. Warto pamiętać, że blaty kompozytowe nie są odporne na działanie środków zawierających kwasy, chlorek metylu lub aceton. Blaty Defra Minerals dzięki swojej nieporowatej powierzchnia wykazują również właściwości antybakteryjne. Przy systematycznej pielęgnacji na ich powierzchni nie namnażają się bakterie i zarazki.

Blaty kompozytowe Defra Minerals przypominają w dotyku kamień. Ich wygląd również nawiązuje do surowego charakteru skał i minerałów. W ofercie dostępne są 2 odcienie – jasny Chiara Blanco i ciemny Etna Black, w wielu rozmiarach. Ich niebanalna estetyka sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny, wyjątkowy charakter, a dzięki połączeniu nienagannej estetyki z doskonałymi parametrami technicznymi, łazienka staje się nie tylko piękna, ale także funkcjonalna i wygodna w codziennej eksploatacji.

Cena brutto: od 846,24 zł

Więcej informacji o produktach na stronie internetowej www.defra.pl