Szybko, elastycznie i korzystnie cenowo. Nowa edycja Prime Collection na rok 2021 od Schattdecor

Na początku tego roku swoją premierę miała nowa edycja kolekcji magazynowej Prime Collection na rok 2021. Asortyment magazynowy to specjalnie wyselekcjonowane folie, które odznaczają się odmiennymi efektami optyczno-haptycznymi, trendową kolorystyką oraz stałą dostępnością.

Co nowego w kolekcji?

Oprócz bestsellerów oraz folii w ciągłej produkcji, firma Schattdecor przy pomocy kolekcji magazynowej proponuje swoim odbiorcom również możliwość zakupu nowości, które pojawiły się w sprzedaży niedawno i można je teraz wdrażać do swoich projektów znacznie sprawniej i na korzystnych warunkach.

W obszarze nowych folii znajduje się dekor Dąb Flagstaff, który posiada pęknięcia podkreślone pigmentem metalicznym w odcieniu cyny. Oko przykuwa także dekor o charakterystycznej strukturze drewnianych lameli – Rovere Otello, który nawiązuje z kolei do trendu na powierzchnie ryflowane, który podbił serca konsumentów na całym świecie. Dla entuzjastów autentycznych struktur drewnianych dostępne są także wybarwienia dekoru Dąb Evoke, który w połączeniu ze strukturą o optyce betonu lub metalu kreuje w pomieszczeniu atmosferę industrialnego loftu.

Firma Schattdecor umieściła w kolekcji także folie tablicowe Whiteboard i Blackboard – czyli folie, po których można pisać pisakami czy kredą.

Ponadto, do dyspozycji klientów jest aż 26 folii jednobarwnych wzbogaconych w tym roku o chociażby odcienie zieleni. Blisko połowa folii proponowana jest w wykończeniu głębokiego matu oraz z efektem antyfingerprints.

W tegorocznej edycji pojawiła się również nowość produktowa Smartflex – czyli folia na nośniku PP, która odznacza się wysoką odpornością na wilgoć, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na powierzchniach kuchennych i łazienkowych. Dzięki swojej elastyczności jest idealna do opłaszczowania powierzchni o dużych promieniach. Jest to produkt, który spełnia najwyższe wymagania dotyczące funkcjonalności i estetyki, ponieważ jest odporny na zabrudzenia, odciski palców i łatwy w czyszczeniu.

Aktualną kolekcję można zobaczyć na stronie internetowej www.schattdecor.com lub zamówić dedykowany wzornik, dostępny u opiekunów klienta.

Schattdecor Sp. z o.o.

ul. Sowia 10, PL 62-080 Tarnowo Podgórne

telefon +48 61 – 81 66 600,

Zakład w Głuchołazach, ul. gen. Andersa 1, PL 48-340 Głuchołazy

telefon + 48 77 – 40 85 500,

www.schattdecor.com

Instagram@schattdecorgroup