Wszystkie światła na ścianę! Annie Sloan prezentuje nową paletę kolorów farb ściennych

Jesień tego roku jest wyjątkowo kolorowa. A to za sprawą Annie Sloan, która stworzyła zupełnie nową kolekcję farb do malowania ścian Wall Paint. W palecie trzydziestu dwóch starannie wyselekcjonowanych kolorów znalazły się premierowe propozycje, jak również ulubione odcienie użytkowników kultowych farb kredowych.

Tej jesieni artystka, ekspertka od kolorów i legenda świata farb Annie Sloan wprowadza na rynek nową kolekcję matowych emulsyjnych farb ściennych na bazie wody. Te wyjątkowe produkty łączą najwyższej jakości pigmenty, branżową wiedzę i cały świat historii sztuki w każdej puszce. Kolekcja składa się z 32 kolorów, w tym 16 odpowiadających ulubionym kolorom z aktualnej palety farb kredowych oraz 16 nowych odcieni uzupełniających paletę Chalk Paint™. Każdy odcień jest inspirowany barwami występującymi w kultowej architekturze i wnętrzach na przestrzeni dziejów, od neoklasycznej willi Charlottenhof po terakotowe domy Maroka.

O ile farba kredowa Chalk Paint™ może być stosowana na ścianach, zwłaszcza tych, które potrzebują farby pozwalającej ścianom oddychać, o tyle jest to przede wszystkim farba do mebli. Dosyć gęsta, a więc idealna, gdy chcesz malować drewno, metal, szkło i laminat, ale nie tak praktyczna na ścianach – wyjaśnia Annie. – Powierzchnie malowane farbą kredową wymagają również zabezpieczenia warstwą wosku lub lakieru dla ochrony w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dlatego właśnie stworzyłam moją kolekcję farb ściennych, przeznaczonych do aplikacji w jednym kroku.

Po wielu testach, udoskonaleniach i próbach, nowa brytyjska kolekcja farb ściennych została wprowadzona na rynek z końcem września tego roku. To ukoronowanie wielu lat praktycznych badań, doświadczeń i eksperymentów Annie. – Jest szybkoschnąca, zmywalna, trwała i skomponowana z najwyższej jakości składników. Jestem zachwycona głębią i wyrazistością kolorów. Możesz naprawdę zaufać tym farbom i mieć pewność, że dadzą piękne rezultaty, a także zniosą wszelkie obciążenia związane z codziennym życiem domowników w szczęśliwym, aktywnym domu – podsumowuje Annie.

***

Farb ścienna Wall Paint dostępna jest w opakowaniach o poj. 2,5l oraz 100 ml

W realizacji na wykorzystano farbę Wall Paint w kolorze Carnaby Yellow

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/